Arnavutköy

Zülfükar Yeşil Aday Adaylık İçin Resmi Başvurusunu yaptı

Zülfükar Yeşil Aday Adaylık İçin Resmi Başvurusunu yaptı

Sultangazi’nin tanınmış İşadamlarından Zülfükar Yeşil  İstanbul 2.Bölgeden Milletvekili Aday Adaylı için başvurusunu yaptı.

zülfükar yeşil 112

7 Haziran 2015 seçimlerinde Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adaylığı için AkParti İstanbul İl başkanlığına Giderek evraklarını teslim eden CO-HO tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Zülfükar Yeşil “Yeni Türkiye Yolunda  kurulduğu günden bu yana gönül verdiğim Türkiye sevdalıları ile birlikte hizmet etmek için  Halka Hizmet  Hakka Hizmet inancı ile Üstüme düşen görevi yapmaya hazırım . Milletimize ve bize hayırlısı olsun. Bu süreçteözellikle yüzbinlerce Adıyamanlı hemşerilerimden ,milyonları bulan Karate Camiamızdan görev yaptığın STK’lardan  dualarını  ve desteklerini  bekliyorum.”dedi

 zülfükar yeşil istanbul 2. bölge akparti aday adayı (1)

Zülfükar Yeşil Kimdir

1 Mayıs 1966 Adıyaman Gerger  Doğumlu olup ilköğretini gergerde tamamlayan Yeşil orta ve lise tahsilini İstanbulda bitirdi.1988 ‘de kurduğu Yeşil Tekstil ile imalat ZVM tekstil ile yurtiçi ,CO-Ho tekstil A.Ş.ile dış ticaretni güçlendirerek ,Yeşil Tekstil Şirketler grubu yönetim Kurulu Başkanlığını Yürütmektedir.Başarılı işhayatının yanısıra Sporcu kimliği ile uluslararası arenada  başarılar elde etmiş.iş ve spor camiasının değer verdiği önmeli bir şahsiyettir.

İngilizce ,Japonca,,Arapça,Osmanlıca,Zazaca bilmekte olup, evli ve  6 çocuk babasıdır

 Görevleri

Dünya Shotokan  Karate  Federasyonu Türkiye Başkanı

Türkiye -Japonya Dostluk Platformu Başkanı

Türkiye Karate Federasyonu Milli takım Menajerliği

Uluslararası  Karate Milli Hakemi

Beyaz Hareket Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top