Sultangazi

Yılın En İyi Annesi Seçildi !

Sultangazi Ak Parti ilçe Başkan Yardımcısı Suzan Dağlar Civan, Engin Ayakkabı Yönetim Kurulu Tarafından “Yılın En İyi İş Kadını ve Annesi” seçildi

Altınser Restourant’ta düzenlenen programa Ak Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Suzan Dağlar Civan, İlçe Başkan Yardımcısı Nergiz Koçer, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, İlçe Başkanı Murat Atım’ın eşi Ayşe Atım, Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri Aynur Keleş, Melike Kırtay ve Serpil Bozkurt, İlçe Yaşlılar Komisyonu Başkanı Nejla Günaydın, İlçe Siyasi İletişim Komisyonu Başkanı Selma Akın Patır, Kamu Kurum ve Kuruluşları Komisyon Başkanı Eser Çapan Nalbant,  Komisyon Üyesi Nagihan Tuna , Engin Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öztürk, Abdullah Öztürk’ün eşi Yeter Öztürk ve Sevda Batur katıldı.

Abdullah Öztürk yaptığı konuşmada “Suzan Hanımı yıllardır tanıyorum siyaseten değil daha öncesinden de tanıyorum ve ilk tanıdığım zamanlardan beri kendisinin hayranlarındanım, Annem kadar çok severim kendisini. Kendisini Yılın Annesi seçmemizin nedenleri Herkesin ortak kararı olması, Uzlaştırıcı olması, Etrafında sorun çıkartan değil sorunları ortadan kaldıran bir yapıya sahip olması. Size buraya geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

ödülü aslında kendisinin haketmediğini söyleyen Suzan Dağlar Civan “Gerçekten benim için sürpriz oldu çünkü beklediğim birşey değildi. Bana sorsanız bu masa da kimi seçersiniz diye seçim sürecinde çok net gördük ki kadın kolları başkanımız Nurcan Hanım, canla başla çalıştı aslında bu ödülün yarısını o, kalan yarısını da biz diğer anneler hak ediyoruz. Aslında Ailecek nezaketli bir ailenin evladısınız Gerek Tarık kardeşimiz Olsun Gerekse Umut kardeşimiz aynı şekilde. Sizi yetiştiren annelerin ellerinden öpüyorum.Anneler gününü kutluyorum.” dedi.

Program da Engin Ayakkabı Yönetim Kurulu tarafından Yılın Annesi Seçilen Suzan Dağlar Civan’a, Engin Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öztürk Plaket takdim etti.

Plaketin üzerinde ki Suzan Dağlar Civan için Şair Tarık Öztürk tarafından yazılmış akrostiş şiir katılımcılar tarafından çokca beğenildi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top