Genel

Yeşil; “Ben Ak Partiliyim ama oyum hemşehrim olan Ali Acar’ın”

Yeşil; “Ben Ak Partiliyim ama oyum hemşehrim olan Ali Acar’ın”

Yeşil Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Dünya Shotokan Karate Federasyonu Başkanı olan Zülfükar Yeşil bu seçimlerde Ak Parti Sultangazi  Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olarak başvurmuştu. Hemşerisi olan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar’ın esnaf ziyaretleri kapsamında iş yerinde ziyaret ettiği Yeşil, Adıyamanlı İşadamı Zülfükar Yeşil hemşerisi olan  Ali Acar’ı desteklediğini söyledi.

yeşil

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Av. Ali Acar esnaf ziyaretleri kapsamında hemşerilerine özel ziyaretler gerçekleştirerek, hemşericilik bilinciyle destek istiyor.

İlçenin tanınmış işadamlarından ve Dünya Shotokan Karate Federasyonu Başkanı olan Yeşil Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Zülfükar Yeşil’i ziyaret etti. Hemşerisini kapıda karşılayan Yeşil, işyerinde çalışan 200’e yakın personeli ile de Acar’ı tanıştırarak destek istedi. Daha sonra ikramlar eşliğinde Acar ve ekibiyle sohbet eden Zülfükar Yeşil fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Yeşil, ‘Hemşerim olan Av. Ali Acar’ı medeni cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Bana göre CHP seçimini iyi yapmış, herkesin sevdiği, saydığı bir  aileden aday göstermeleri seçim için büyük bir avantaj. İnanıyorum ki bu zamana kadar yeteli temsiliyet hakkı verilmemiş Adıyaman ve Malatyalılar hemşerilerine sahip çıkacak ve belediye başkanı yapacaklardır. Ben AK Partiliyim ama ilçemde hemşerime oy vereceğim. Adıyamanlı olarak bu duruşu sergilememiz gerektiğine inanıyorum. Bu duruş ile Adıyamanlıları bir değer olarak kabul ettirmemiz gerekiyor.  Yönetilen değil yöneten olmamız gerekiyor. Yerel seçimler siyasi partiden ziyade şahısların ön plana çıkması gerektiğine inanıyorum.  İlçede bize layık görülen yere bakın nüfus olarak ilçede 2. sıradayız ama ilçeden çıkmış bir dünya markası olan OSES’in yönetim kurulu başkanı Osman Yaşar listede 22. sırada, başkan yardımcısı Hacı Orhan kontenjanda yok. Bu yönetimde başkan yardımcısı olmayacak mı?  Tablo ortada değer görmüyoruz.

Belediye meclis üyelerini ilçe dışından seçeceksiniz, ilçedeki çoğunluğu yok sayacaksınız ve başarı bekleyeceksiniz. Bu seçimde Adıyaman ve Malatyalılar tepkilerini gösterecek ve nerde değer görüyorlarsa orada olacaklar. Yani kendilerine oy verecekler’ dedi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top