Sultangazi

Yeni Saray Et Lokantası Hizmetinizde…

Yeni Saray Et Lokantası Hizmetinizde...

Yeni Saray Et Lokantası Hizmetinizde…

Yeni Saray Et Lokantası Hizmetinizde… Sultangazi’de Self Servis sistemi ile Sulu Yemeği buluşturan ilk ve tek Lokanta olan “Yeni Saray Et Lokantası” Eski Edirne Asfaltında gerçekleştirilen muhteşem açılışla hizmete girdi.

Açılışa ; Sultangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Bekir Koç , Sultangazi Belediye Meclisi Başkan Vekili Av. Hacı Orhan, Sultangazi Belediyesi Özel Kalem Müdürü Adil Dayıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Oktay Şamdanlı ve Erdal Uçar, Dünya W.S.K.F Türkiye Başkanı Zülfikar Yeşil, Sultangazi Okul Aile Birliği Başkanı Kıyasettin Aydın, Canbegliler Derneği Başkanı Abdulbaki Durmuş, Sultangazispor Taraftarlar Derneği Başkanı Hamza Çiçek, Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD) Başkan Yardımcısı Ahmet Süt, TEB Sultangazi Şube Müdürü Yusuf Öztanç, Sultangazi Orhangazi Ortaokulu Müdür Yardımcısı Mehmet Kızılay, Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Taşan, Adıyamanlı Sanatçılar ; Haydar Ulaş, Yaman, İbrahim Harikases ve Nevzat Mente, Radyo 2000 Ekibi, İş Adamları ve Davetliler katıldı.

Sultangazi’de ki Sulu Yemek sektöründe ki büyük bir açığı doldurmayı hedefleyen Yeni Saray Et Lokantası’nın sahibi Şükrü Kurkut, “Self Servis sistemini Sultangazi’de şu anda ilk ve tek olarak bizde. Sultangazi’de ki Sulu Yemek alanında büyük bir boşluk var. Biz bu boşluğu doldurarak Sultangazililere kalite hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Açılışın ardından Adıyamanlı Sanatçılar teker teker sahne aldı. Yöresel türküleri seslendiren sanatçılar katılımcıları mest etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top