Spor

Yeni Malatyaspor Sultangazi’de Hemşehrileri ile Buluştu

Yeni Malatyaspor Sultangazi’de Hemşehrileri ile Buluştu

Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun’un organize ettiği kahvaltılı toplantıda  Sultangazi’deki Malatyalı iş adamları ve  STK temsilcileri Yeni Malatyaspor için  bir araya geldi.

DSC_1947

Çakır Menemen ve Kahvaltı Salonun’da düzenlenen toplantıya AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay,  Sultangazi İlçe Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Sultangazispor Kulübü Başkanı Osman Cengiz, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Av. Hasan Esaat İlhan, Yunus Akkuzu ve çok sayıda Malatyalı iş adamı katıldı.

DSC_1977

Yeni Malatyaspor’a destek toplantısında bir selamlama konuşması yapan Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun, katılımcılara davetlerine icabet ederek bu birlikteliği sağladıkları için teşekkür ederek hoş geldiniz dedi.

DSC_1924

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Sultangazi’den her zaman büyük destek aldıklarını ifade ederek  AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve hemşehrilerine teşekkür ederek bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu yıl  daha güçlü bir kadro oluşturduklarını söyleyen Gevrek, ‘Omuz omuza vererek Yeni Malatyaspor’u hak ettiği yere getireceğiz’ dedi.

DSC_1927

AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi’de yaşayan Malatyalıların ilçeye büyük katkı sunduklarını söyledi. Gerek iş gerekse siyasi arenada çok başarılı Malatyalıların olduğunu belirten Civan, böyle güzel bir ortamı hazırlayan Hadi Dursun’a teşekkürlerini iletti.

DSC_1936

Daha sonra bir selamlama konuşması yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, belediyenin hizmetlerinden bahsederek, hep birlikte Sultangaziyi İstanbul’un en güzel ilçesi haline getireceğiz.İlçemizde bulunan spor klublerinede gerekli olan tüm alt yapıları hazırlıyoruz dedi

program sonrası AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan bir dizi esnaf ziyaretlerinde bulunarak  hasbihal etti.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top