İstanbul'daki Adıyamanlılar

Yeni Dünya Vakfı’ndan Sait Aybak’a Teşekkür Plaketi

Yeni Dünya Vakfı’ndan Sait Aybak’a Teşekkür Plaketi

Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Adıyamanlı Çiğ Köfteci Sait Aybak’ı makamında ziyaret ederek vakfa olan katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

Mütevelli Heyet Üyesi Kahraman Galav ve Vakfın Gençlik Merkezi Koordinatörü Yunus Bostancı ile birlikte çiğ köfte sektörünün önde gelen firmalarından biri olup aynı zamanda Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeni Dünya Vakfı’nın da Merkez İstişare Kurulu Üyesi olan Sait Aybak’a, Sultangazi’de bulunan iş yerinde ziyaret ederek vakfa olan katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

kerim sonkaya battalbey

Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, kamuoyunun hayırseverliliği ile tanıdığı hemşerimiz Sait Aybak’a vakfımıza sağladığı maddi ve manevi katkılarından ötürü teşekkür plaketiyle onore etmeyi görev bildiğini söyleyerek şükranlarını sundu.

Battalbey Çiğ Köfte Grup Başkanı Sait Aybak ise Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Mahmut Göksu’ya ve bütün vakıf yöneticilerine ziyaretlerinden ve tevdi edilen plaketten dolayı teşekkür ederek, hayırlı işlerin olduğu yerlerde katkı sağlamayı insani bir görev olarak gördüğünü söyledi.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top