Sultangazi

Yazıcı’ Biz Dersimizi Aldık ‘

Yazıcı’ Biz Dersimizi Aldık ‘
Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Hayati Yazıcı, Sultangazi’de STK Temsilcileri ve kanaat önderleri ile bir araya geldi.
Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Hayati Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’de STK Temsilcileri ve kanaat önderleri ile Altınser Restaurant’ta bir araya geldi. Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve Belediye Başkanı Cahit Altunay Ak Parti İstanbul 2. Bölge adayı Emre Ata ’ın da katıldığı toplantıya çok sayıda STK temsilcisi, kanaat önderi ve işadamı katıldı.
Biz Dersimizi aldık
Toplantıda konuşan Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı Hayati Yazıcı,  Çözüm sürecini ve 7 Haziran 2015 genel seçim sonrası oluşan tabloyu da değerlendiren Yazıcı, Yazıcı: “Millet hiçbir zaman yanlış yapmaz. Sandıktan çıkan 7 Haziran sonuçları çok doğrudur. Herkes seçim sonuçlarını değerlendirip, dersini almıştır. Biz de dersimizi aldık. Millet 7 Haziran’da koalisyon istedi. Ya üç parti kuracaktı ya da biz başka bir partiyle kuracaktık. Ak Parti dışında üç parti koalisyon kuramadı. MHP’nin sayın genel başkanı ‘Millet bize muhalefet görevi verdi’ dedi. Tabiri caizse ‘Nuh dedi peygamber demedi’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top