Yasin Sevinçhan, Belediye Meclis Üyesi Adayı Oldu

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Sevinçhan, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi adayı oldu. 24 Yıldır ilçede ikamet eden Adıyamanlı Sevinçhan’a hemşehrileri ve komşuları hayırlı olsun dileklerini iletmeye başladılar.

Milli Görüşün emektarlarından olan Yasin Sevinçhan, uzun yıllardır bu davanın çeşitli kademelerinde görev yapmaktaydı. 1985 yılından beri Sultangazi’de ikamet eden Sevinçhan gerek iş gerekse sosyal hayatında sevilen ve güvenilen bir isim. Saadet Partisi ilçe başkan yardımcılığı görevini yapan Yasin Sevinçhan Sultangazi Belediye Meclis Üyesi adayı oldu.

Saadet Partisi listesinde dördüncü sırada yer alan Sevinçhan, ‘Biz siyaseti halkın yanında ve dürüstlük ilkesini düstur edinerek yürütmekteyiz. Ülkenin ve dünyanın kurtuluşunun adil, şeffaf ve eşitlik ilkesinin hakim olacağı Milli Görüşün hakimiyetinde olacağına inanıyoruz.

Yıllardır rahmetli liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın dile getirdiği ama maalesef zamanında anlaşılmayan oyunların ülkeyi ve dünyayı sömürdüğünü şimdi daha net bir şekilde görüyoruz. Yıllar önce söylediği olaylar birer birer gerçekleşiyor. Şimdi herkes hocamızın videolarını paylaşarak kendine mal etmeye çalışsa da çözüm odaklı bir yönetim sergileyemiyorlar. Çarenin milli görüş olduğunu,  sadece Türkiye için değil bölgenin ve dünyanın kurtuluşunun  bu davaya bağlı olacağına inanıyoruz.

Bu nedenle gecemizi gündüzümüze katarak, tüm engellenmemize rağmen aynı heves ve azimle çalışıyoruz. Milli görüş belediyecilik anlayışının ülkeye kazandırdıklarını o dönemi yaşayanlar bilir. İnşallah yeniden bu anlayışla ülkemize hizmet etmeye adayız’ dedi.

Yasin Sevinçhan Kimdir:

1967 Adıyaman Gerger Doğumlu olup 1985 yılından beri Sultangazi’de İkamet etmektedir Gaziosmanpaşa Milli Gençlik Vakfı  ilçe yönetiminde görev aldı. Refah, Fazilet Ve Saadet Partisinin çeşitli kademelerinde görev yaptı.  Saadet Partisi Sultangazi İlçesi  Başkan yardımcısı görevinde bulundu.

Sevinçhan Sultangazi Adıyamanlılar Derneği Başkan Yardımcısı ve Gerger Dreajan Derneği başkan yardımcısı görevini yürütmekte. Ticaret ile uğraşan Yasin Sevinçhan  evli ve 6 çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir