Bağcılar

YAŞAR Ailesinden Dillere Destan Düğün Merasimi

YAŞAR Ailesinden Dillere Destan Düğün Merasimi

OSES Grup Ailesinin En Küçük Bireyi Recep Yaşar İle Malatya Eşraflarından Ballı Ailesinin Biricik kızları Nurgül, Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün Sarayı’nda gerçekleşen dillere destan Bir düğün töreni İle Dünya Evine Girdiler.

YAŞAR Ailesinden Dillere Destan Düğün Merasimi

Adıyaman ve Türkiyenin çeşitli bölgelerinden, Siyaset, spor, iş dünyasının tanınmış simalarının katıldığı bir kısmı da nikah şahidi olduğu muhteşem kalabalık bir düğün töreni gerçekleşti.

2000 kişiden fazla insanın teşrif ettiği Salonun dolup taştığı yer olmadığı için ayakta kalanların olduğu muhteşem Düğün Merasimine Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Muhammed Murtaza Yetiş, Sultangazi İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Başkan yardımcıları ve Meclis Üyeleri, Mali İşler teftiş kurulu Baş müfettişi Hasan Adak, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy ve yönetimi, Gergerliler Federasyonu Başkanı Av.Ali Acar, Sultangazispor Kulübü Başkanı Osman Cengiz ve yönetimi, İstanbul Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi Abdurrahman Dursun, Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, Adıyaman İL Belediye Meclis Üyesi Abuzer Yaşar, Sincik Müftüsü Mehmet Taşdelen, Sincik Ziraat Odası Başkanı Kadir Altıntel, Sincik Kanaat Önderlerinden Ramazan Keskin ve Ali Özbey, İzol Dernek Başkanı Ramazan Işık ve yönetiminden Sabri Bozkurt, Hasan Çetinkaya ve Namık Bozkurt, STK Başkanları, İş Dünyasının tanınmış simaları ile 1000’lerce davetli katıldı.

recep yaşar  oses düğünüIMG_2416

Sunuculuğunu Radyocu Umut Öztürk’ün yaptığı gecede, Recep İle Nurgül çiftinin Nikahını Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay kıydı. Nikah şahitliğini İse Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Muhammed Murtaza Yetiş, Sultangazi İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal, Sincik Belediye Başkanı  Mehmet Korkut, Adıyamanlılar Vakfı eski Başkanı Ömer Özkartal, Sincik Gönülleri Derneği Onursal Başkanı Cemil Keskin ve eşi yaptı.

Düğün töreninde Ak Parti Adıyaman Milletvekili Dr.Muhammed Murteza Yetiş, Çiftlerin Nikah cüzdanını teslim ederken güzel temennilerde bulundu ve “Cumhurbaşkanımızın tavsiyesini söylememe gerek yok sanırım“ diyerek tebrik etti.

Takı töreninin ardından katılımcılar, yöresel oyun havalarıyla dolasıya eğlendiler.  OSES Grup Genel Müdürü Hasan Yaşar ailesini topluca Nokta Tesislerinde yemeğe götürdü.

recep yaşar  oses düğünü 2IMG_2773

OSES Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar düğün töreninden sonra Sosyal Medya üzerinden  bir mesaj yayınladı mesaj’da “Düğünümüze katılım gösteren, katılamayıp gönlü bizimle olan, telefon açan, mesaj gönderen, yoğun programlarından dolayı katılamayıp bizleri telgrafları ile onure eden, çiçek gönderme inceliğini gösteren tüm dostlarıma şükranlarını sunar, teşekkürlerimi bildiririm. Ayrıca düğünümüze katılıp ayakta kalan ve bizi mazur gören misafirlerimizin affına sığınıyorum “ dedi

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top