İstanbul'daki Adıyamanlılar

Şahin ve Okay Ailesi’nin Mutlu Günü

Kân Gayrimenkul ’un sahibi  Reşat Şahin’in oğlu Fatih Şahin ile Okmar İnşaat Gıda LTD. ŞTİ’nin sahibi Ramazan Okay’ın kızı Aydan Okay, Adıyamanlılar Vakfı’nda yapılan düğün töreniyle hayatını birleştirdi. İş ve siyaset dünyasının tanınmış simalarının bir araya geldiği düğün töreninde çiftin nikahını Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun kıydı.

Adıyaman Kahtalı Kân Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığın sahibi Reşat Şahin’in oğlu Fatih Şahin ile yine Kahtalı AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Okmar İnşaat Gıda LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Okay’ın kızı Adıyamanlılar Vakfı’nda yapılan düğün töreninde dünya evine girdiler.

Düğün töreninde Şahin ve Okay ailesi mensupları misafirlerini kapıda karşıladılar.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un kıydığı nikahın ardından düğün töreni Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti.

İkramlar eşliğinde yapılan sohbetin ardından yapılan sohbet sonrasında katılımcılar yeni kurulan ailenin mutluluk, huzur ve bereketi için dualar ettiler.Düğün töreni takı töreni ve hayırlı olsun dileklerinin ardından çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek