İstanbul'daki Adıyamanlılar

Mustafa Karlı 4.Kez İGTOD Başkanı Seçildi

Mustafa Karlı  4.Kez İGTOD Başkanı Seçildi

İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği’nin (İGTOD) 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı 24 Aralık 2016 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Kongreye tek liste ile katılan mevcut başkan Mustafa Karlı güven tazeleyerek 4.kez başkanlığa seçildi. 

Bölgenin en köklü ve güçlü gıda toptancıları derneği olan İGTOD 16. Olağan Kongresini dernek merkezinde gerçekleştirdi. 

Kongreye başkan Karlı’nın da görev aldığı Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, Adıyamanlılar Federasyonu Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Adıyaman Vakfı Başkan Yardımcıları Mehmet Yalçın, Ömer Özkartal,  Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi  Cuma Durak, Mega Center İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Altınkılıç, davetliler ve basın mensupları katıldı.

Saat 10.00’da başlayan kongre, divanın oluşturulmasıyla başladı.  Şehtler için yapılan saygı duruşu, İstiklal Marşının okunmasının ardından faaliyet ve denetim raporları ayrı ayrı okundu.

Gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra oylamaya geçildi. Kongrede tek istenin olması sebebiyle yapılan açık oylama sonrasında  mevcut başkan Mustafa Karlı ve listesi oy birliği ile yeniden seçildi.


Başkan Karlı seçimden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında;’’ Değerli arkadaşlar sizlerle birlikte İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları olarak birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergileyerek büyük  işler gerçekleştirdik, Bundan sonrada yine sizlerle birlikte bir çok başarıya imza atacağız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, bundan sonra yapacağımız işlerin bir teminatıdır. Daha düne kadar hayal olan Kayabaşı projesi, artık bir gerçek olarak karşımızdadır. Tüm çalışmaların gerçekleşmesinde yer alan yönetim kurulu üyelerine , denetim kurulu üyelerine ve siz değerli arkadaşlarıma tekrar teşekkür eder,  Yüce Rabbimin yar ve yardımcımız  olması dileğiyle hayır işler temenni ederim’’ dedi.

Konuşmanın ardından üyeler söz alarak dilek ve temennilerini dile getirdiler.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek