İstanbul'daki Adıyamanlılar

İlçe Protokolü BADER’in İftar Programında Bir Araya Geldi

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği (BADER), dernek merkezinde düzenlediği iftar programında ilçe protokolü ve kanaat önderleri bir araya geldi.

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği’nin dernek merkezinde düzenlediği iftar programına ilçe protokolü ve kanaat önderleri aynı sofrayı paylaşmanın hazzını yaşadılar.

İftar programına Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Kaymakam Uğur Turanlı, AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Kayas,  CHP İlçe Başkanı Deniz Bakır, MHP İlçe Başkanı fatih Keleşoğlu, HDP İlçe Başkanı Filit Kartal, Deva Partisi İlçe Başkanı Nesrin Toygar, Saadet Partisi İlçe Başkanı Orhan Babacan,  Yeniden Refah İlçe Başkanı Kadir Karaca, AK Parti İBB Meclis Üyesi Cemil Keskin, Güvercintepe Mahalle Muhtarı Hayrettin Şahbudak, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Fesih Alçın, İyi Parti İlçe Başkanı Tevfik Atakan Şakar, Adıyaman Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Orhan Karaman ve yönetim Kurulu Üyeleri,  Halk Eğitim Müdürü Aziz Doğan, STK temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda katılımcılar aynı sofrada iftar açmanın bereketini birlikte yaşadılar.

Programda bir selamlama konuşması yapan BADER Başkanı Hüseyin Seviçtekin, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet etmelerinden dolayı teşekkür etti. Birlik ve beraberliğin önemine değinen Sevinçtekin dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Ramazan ayının ülkemize, tüm İslam alemine ve insanlığa huzur, bereket ve hayırlar getirmesini dileyen başkan Sevinçtekin, aynı sofrada iftar açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Protokol üyeleri de yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları vererek, Ramazan ayının hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ettiler.

Program protokol konuşmalarının ardından yapılan sohbet ve çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek