Yaşam

Genç ASKON Ayasof’ya Hakkında Toplumun Nabzını Tuttu

Genç ASKON!un sosyal projelerinden biri olan Genç Bülten ekibi güncel olaylar hakkında vatandaşların nabzını tutmaya devam ediyor. Ayasofya Camii’nin ibadete açılması konusunda halkın düşüncelerini sordu. Vatandaşların düşüncelerini sosyal medyadan paylaşan ekip, hazırladıkları raporlarla da iş dünyasının sosyal projelere katkısının artmasını hedefliyor.

Genç ASKON’un sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Genç Bülten sokağın nabzını tutarak güncel olayları vatandaştan dinliyor.  Fatih’te gündemi oldukça meşgul eden Ayasofya Camii’nin ibadete açılması konusunu halkın düşüncelerini alan Genç Bülten ekibi gençlerin hayatın içinde olmaları ve toplumun değerlerini koruma adına çalışmalarını devam ettiriyor..

Genç ASKON Dijital Dönüşüm ve İletişim Birim Başkanı Eyyüp Açık, bu projeyle sokağın nabzını tutabilmeyi amaçladıklarını, insanların sorunlarını, taleplerini ve yorumlarını dinlemek adına Genç Bülyen projesini hayata geçirdiklerini ifade etti.  Açık “Dijital destekli bu projelerin devamı noktasında elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Dijitalleşen dünyada Genç ASKON olarak yerimizi aldık. Birçok projemiz var. Bu projeleri hızlı bir şekilde hayata geçirdik.

Genç ASKON olarak örnek iş insanı kimliğini taşımaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda dernek olarak elimizden gelen her şeyi ortaya koyacağız’ dedi

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek