İstanbul

Büyük Mutki Buluşması Gerçekleşti

Bitlis Mutki Dernekler Federasyonu (BİMFED)’in düzenlediği kahvaltı programında büyük Mutki buluşması gerçekleşti. Akgün Otel’de yapılan kahvaltı programında iş, siyaset, sanat ve toplumsal yaşamın önemli isimleri bir araya geldi.

Bitlis Mutki Dernekler Federasyonu’nun Akgün Otel’de düzenlediği kahvaltılı programa AK Parti Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) milletvekili Bitlisli Emrah Yeşilyaprak, Bitlis Konfederasyonu Başkanı Selim Korkmaz,  BİGİAD Başkanı Kemal İnan, Sanatçılar Zeydan Zeydanlı, Mikail Güli, Şahin Aka, STK başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltı sonrasında bir selamlama konuşması yapan BİMFED Başkanı Ferat Bulut, katılımcıları selamlayarak davetlerine icabet etmelerinden dolayı teşekkür etti. Bulut federasyonun kuruluş amacında ki 3 ana maddenin önemine değindi. “Mutki ilçemizin ülke genelinde tanınırlığını arttırmak, topluma Faydalı olacak hizmetlerde bulunmak,  sürdürebilirlik ve süreklilik bizim ana hedefimizdir” diyen Bulut, çok kısa zamanda başarılı işlere imza attıklarını ve bu başarını federasyona bağlı 25 derneğin başarısı olduğunu ifade etti.  yapılacak projelerden de bahseden başkan Bulut, “Mutki Federasyonu olarak hiçbir partiye ne yakın ne de uzağız. İlçemizde liyakatli gençlerimiz çok ve görev verilince memleketimize hizmet etmeye hazırlar. Bizde kurum olarak yanlarında olacağız inşallah. Biz Mutkililer aldığımız her görevi en iyi şekilde yaptığımıza ve yapmaya de devam edeceğimize inanıyorum” dedi.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan protokol üyeleri birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak STK’ların önemine değindiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek