İstanbul'daki Adıyamanlılar

Anadolu Yakası Adıyamanlılar Derneği Kahvaltıda Bir Araya Geldi

hemşehrileriyle bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen kahvaltıda bir araya gelen katılımcılar uzun süre sohbet ederek hasret giderdiler.

Anadolu Yakası Adıyamanlılar Derneği olağan bir hale getirdiği aylık kahvaltı programına pandemi nedeniyle ara vermişti. Uzun bir aradan sonra dernek merkezinde düzenlen kahvaltı programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Kahvaltıya Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kamil Ayata, ASİAD Başkanı Mehmet Doğan, ASİAD yönetim kurulu üyeleri, Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar,  İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, STK temsilcileri, İş Adamı İsmail Karaaslan, Mehmet Kamar, Zülfikar Yeşil ve dernek üyeleri katıldı.

Kahvaltıda bir selamlama konuşması yapan Anadolu Yakası Adıyamanlılar Derneği Başkanı Sabri Baltacı, katılımcılar davetlerine icabet ettikleri için teşekkür etti. Dernek faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Baltacı, faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmek istediklerini belirterek, ‘İnşallah salgın biter ve  hep birlikte güzel işlere imza atmaya devam ederiz’ dedi.

Daha sonra protokolün yaptığı selamlama konuşmalarının ardından uzun bir süre sohbet eden katılımcılar hasret giderdiler.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek