İstanbul'daki Adıyamanlılar

Ahmet Aydın, ‘Adıyaman İçin Birlikte Hareket Edelim’

AK Parti Disiplin Kurulu Üyesi ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın İstanbul’da bir dizi ziyarette bulundu. Adıyamanlı STK, iş adamları ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Aydın sıkıntıları dinlerken Adıyaman için hazırlanan projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Adıyamanlılar Vakfı, Kahtalılar Federasyonu, Mega Center, Medicine Hospital’ı ziyaret eden Aydın  hemşehrileriyle bir araya geldi. Aynı zamanda iş adamları Ramazan Baykurt, Mehrizade Baklavaları Hüseyin Barlas’ı ziyaret eden Ahmet Aydın gazetemiz genel yayın yönetmeni Emin Doğan’ın daveti üzerine Çakır Menemen ve Kahvaltı Salonu’nda Adıyamanlı hemşehrileriyle bir araya geldi.

Yaptığı ziyaretlerde Adıyaman için yapılacak hizmetlerden bahseden Aydın, öncelikli olarak Adıyaman için yapılması gereken hizmetler için istişarelerde bulundu.  Aydın, ‘Adıyamanlı iş adamlarımızın ülkemizin gerek istihdamına gerekse ekonomisine katkıları küçümsenemeyecek derecede büyük. Özellikle Adıyaman organize sanayi ve  Kahta’ya yaptıkları yatırımlarla bütün ülkeye örnek olacak bir projeyi hayata geçirdiler. Bu yatırımlarla devlet ve iş adamlarımızın birlikte hareket etmesi durumunda ülkemizin her bölgesinin kalkınabileceğinin en güzel örneğidir. İnşallah Adıyaman’a yapacağımız yatırımlar ile memleketimizin iş potansiyelinin artmasına zemin sağlayacağız’ dedi.

Yaptığı ziyaretlerde Adıyaman için yapılacak hizmetlerin iş adamları tarafından da desteklenmesini istedi. Hep birlikte memleketimiz kalkındıralım diyen aydın fikir alış verişinde bulundu.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek