İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyaman Gönüllülerinden Gönüllere Dokunan Kampanya: 23 Bin Çocuğa 23 Bin Oyuncak

Adıyaman Gönüllüleri Derneği aylık olağan toplantısını Ramazan ayı münasebetiyle iftar sofrasında gerçekleştirdi. İftar sonrasında gerçekleştirilen toplantıda Ramazan ayında yapılacak yardımlar görüşülürken 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramında 23 Bin Çocuğa 23 Bin oyuncak kampanyası için start verildi.

Adıyaman Gönüllüleri Derneği ilkleri yapmaya devam ediyor. Bu ayki toplantı öncesinde hazırlanan 23 Bin Çocuğa 23 Bin Oyuncak Kampanyası gündemin ana maddesi oldu. Kahta Milli Eğitim Müdürlüğü ve Adıyaman Gönüllüleri Derneği’nin birlikte organize ettiği kampanya kamuoyunda geniş yer buldu.

Nihat Yılancı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda bir selamlama konuşması yapan Yılancı, Ramazan ayının manevi havasına uygun yaşamasının önemine değindi. “Haydi Gönül Dostlarımız 23 Nisan’da 23 Bin Çocuk 23 Bin Oyuncak Projemize Sizde Destek Verin” sloganıyla sosyal medyada çeşitli platformlarda kampanyayı duyurmaya başladıklarını ifade eden Yılancı, kampanyayla ilgili görev dağılımı yaptı. İşadamları ve belediyeleri ziyaret ederek kampanyaya destek  isteneceğini belirten  Yılancı, bir çocuğun yüzündeki mutluluğu görmek her şeye bedeldir. Hemşerilerimizin de bu mutluluğa ortak olacaklarına inanıyorum dedi.

Adıyaman Gönüllüler Derneği Banka Hesap Numaramız

Ziraat Bankası

Hesap Numarası: 975627415 – 5001

İBAN Numarası: TR77 0001 0008 6597 5627 4150 01

#adiyamangonullulerdernegi #23nisan #23binçocuk  #23binoyuncak #kampanya

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek