İstanbul'daki Adıyamanlılar

Adıyaman Gönüllüleri’nden 23 Bin Çocuğa 23 Bin Oyuncak

Adıyaman Gönüllüleri Derneği,  Kahta Kaymakamlığı ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı 23 Nisanda 23 Bin Çocuğa 23 Bin Oyuncak kampanyası, hayırsever iş adamlarının katkısıyla hedefine ulaştı. Dernek Başkanı Nihat Yılancı ve ekibi oyuncakların dağıtımını kendi elleriyle gerçekleştirdiler.

Adıyaman Gönüllüleri Derneği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların yüzünü güldürmek bir proje hayata geçirmişti. Adıyaman Gönüllüleri Derneği,  Kahta Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği kampanya hayırsever iş adamlarının katkılarıyla hedefine ulaştı.

Kampanyaya katkı için İstanbul’da Adıyamanlı iş adamlarını ziyaret eden Adıyaman Gönüllüleri Derneği Başkanı Nihat Yılancı ve ekibi büyük bir özveriyle yürüttüğü  kampanya hedefine ulaştı.

23 Bin oyuncakla Kahta’ya giden Başkan Nihat Yılancı, yönetim kurulu üyesi Mustafa Çimen ve Mehmet Dinçer Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizasyonuyla  dağıtımı gerçekleştirdiler.

Kahta Kaymakamı Selami Korkutata, İlçe Milli Eğitim müdürü Lütfü Başlı, Başkan Nihat Yılancı, yönetim kurulu üyesi Mustafa Çimen ve Mehmet Dinçer dağıtımı kendi elleriyle gerçekleştirdiler.

Şehit Muhammet Safitürk İlkokulu, Mevlana İlkokulu, Fatma Mehmet Altıntaş Anaokulu, Göçeri İlkokulu ve Narince İlkokulu’ndaki öğrenciler oyuncakları hediye eden heyet, çocukların 23 Nisan Bayram sevinçlerine ortak oldular.

Adıyaman Gönüllüler Derneği Başkanı Nihat Yılancı projeyi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Yılancı, “Kahta Kaymakamlığı ve Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirdiğimiz kampanyamız hedefine ulaştı. Buradan kampanyamıza katkı sunan iş adamlarımıza ve emeği geçen tüm hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz.  Çocukların yüzündeki gülümseme her şeye değer’ dedi.

Kaymakam Selami Korkutata da proje ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında 23 bin çocuğu sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, projenin hazırlanmasında ve hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek