Sultangazi

Yakan Ailesinin Mutlu Günü

Yakan Ailesinin Mutlu Günü

Geçmiş Dönem AKParti Sincik İnlice Beldesi Belediye Başkan Adayı İşadamı Abuzer Yakan Oğulları Nurullah,A.Kerim  Yakan ve Yeğenleri Emrullah ,Yusuf  Yakan  Erkekliğe ilk adım  atmalarının  ve peygamber Efendimizin Sünnetini yerine getirmenin mutluluğunu Adıyamanlılar Vakfı Düğün  Salonunda gerçekleşti.

Yakan Ailesinin Kirveleri Bilal Güzelaydın,Cemil Keskin ve Mustafa Türkeri oldu.Her bir kirveye  yüzlerce dostları eşlik ettiğinden ve yakan ailesinin  mutlu gününde yanında olmak isteyen  akrabaları  sebebiyle salonu tıka basa doldurdu.

abuzer yakan IMGP5518

Düğün Törenine  Abuzer Yakan’ın dostu olan   AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Metiner Katıldı. Törende kısa bir konuşma yapan Metiner Hemşehrilerimin Arasında olmaktan mutluluk duyuyorum  Abuzer kardeşimin mutluluğunu paylaşmaktan onur duyuyorum diyerek  sözlerine devam etti.

abuzer yakan IMGP5255

Abuzer Yakan Vekilin sözleri üzerine gazetemize verdiği demeçte “Sayın Vekilimizi aramızda görmekten onu duyduk. çok saygı duyduğum sevdiğim  bulunduğu mevkiyi hakeden görevini  titizlikle yapan bir halk adamı  kendisiyle gurur duyuyoruz. İstanbul’da da hemşehrilerinin yanında olacağına yardımcı olacağına milletine ve ülkesine faydalı işler yapacağı inancındayım.” dedi

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top