Arnavutköy

suave.com.tr Sektörünün Lideri Olma Yolunda

www.suave.com.tr Sektörünün Lideri Olma Yolunda

suave.com.tr Sektörünün Lideri Olma Yolunda

www.suave.com.tr Sektörünün Lideri Olma Yolunda. Sektörünün lideri pozisyonunda olan Saçlı Tekstil’in dış ticaret departmanı yöneticisi olan Nurullah Saçlı, kendi şirketi olarak açtığı NY Bilişim Tekstil olarak e-ticaret sektöründe adından söz ettirmeye başladı.

Sosyal hayatta aktif bir kişiliğe sahip olan Nurullah Saçlı, iş hayatında önemli başarılara imza atarken siyasette de isminden söz ettirmeye başladı.Mart 2014 yerel seçimlerinde MHP Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi olan Saçlı, siyasete yeni bir yüz kazandırmayı amaçlıyor.

Kendi sektörünün lideri pozisyonunda olan aile şirketi Saçlı Tekstil’de iş tecrübesi kazanan Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi-İşletme ve Kanada Vancouver Island University-Pazarlama bölümünde tamamlayan Nurullah Saçlı, “Bilişim sektörü ticaretin ve sosyal hayatın vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. Bizde bu sektörde yer almak için NY Bilişim Tekstil’i kurduk. Gerek iş hayatımda gerekse eğitim hayatımda edinmiş olduğum bilgi ve birikimi buraya aktarmak istiyorum. NY Bilişim Tekstil www.suave.com.tr olarak piyasada yeni olmamıza rağmen piyasanın güvenini kazanmış ve sektöründe hızla büyüyen bir firma haline gelmiştir. Amacımız tüketiciye kaliteyi ucuza sunmaktır’ diyen Saçlı, ayrıca sosyal hayatta var olabilmek ve duyarlı bir vatandaş olarak üstümüze düşen görevi yapmak için siyasete atıldım.” dedi.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top