Sultangazi

Vedat Demiröz, Sultangazi’de Hemşehrileriyle Buluştu

Vedat Demiröz, Sultangazi’de Hemşehrileriyle Buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adayı Bitlisli Vedat Demiröz Sultangazi’de hemşehrilerini ziyaret etti. Bitlis Taşharmanlı, Simek ve Hizanlılar Derneklerini ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

24 Haziran seçimlerine günler kala partiler seçimleri için çalışmalarını hızlandırdılar.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Bitlisli Vedat Demiröz, Sultangazi’de Bitlisli hemşehrileri derneklerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 50. Yıl Mahallesinde Taşharmanlılar Derneği ile başlayan ziyaretler, Esentepe Mahallesinde ki Simekliler Derneği ile devam etti. AK Parti Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretler Simekliler Derneği ile son buldu.

 

Ziyaretlerde hemşehrilerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Demiröz, misafirperverliklerinden ve AK Partiye verdikleri destekten dolayı katılımcılara teşekkür etti. Her seçimin önemli olduğunu ama 24 Haziran seçimlerinin yeni bir sisteme geçilmesi ve vesayet döneminin sona erdirileceği nedeniyle çok daha büyük önem taşıdığını ifade etti. AK Partinin projeler ve hizmet açısından bu güne kadar gelmiş bütün iktidarların toplamından daha fazla çalıştığını ve ülkeyi çağ atlattığını söyleyen Demiröz, muhalefetin söylemlerinin yapıcılıktan çok uzak olduğunu ve ele alınabilecek bir projelerinin olmadığını söyledi. AK Partinin hedeflerinden de bahseden Demiröz, bu hedeflere ulaşılmasın diye çalışan dış odaklar ve onların içerideki yandaşlarının tek derdinin Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçtirmemek olduğunu ve bu uğurda ülkenin zararına da olsa her hareketi denediklerini belirtti.

Toplantılarda hemşehrileriyle sohbet eden Demiröz, katılımcıların sorularını da cevaplandırdı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top