Sultangazi

VE OSES AMERİKA’DA

VE OSES AMERİKA’DA

Yıllar önce gazetemize verdiği demeçte Fast Food zinciri Mc Donald’s rakip olacağım diyen OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, Uzakdoğu ve Avrupa’dan sonra Amerika kıtasınada da yatırım yapmaya hazırlanıyor.

24-26 Kasım 2014 tarihleri arasında Abu Dhabi / Birleşik Arap Emirliklerinde düzenlenen SIAL MIDDLE EAST 2014 FUAR’ında katılan OSES, bu fuarda da ziyaretçi akınına uğradı.
OSES Standının ziyaretçileri arasında Amerika’da otel ve restaurant işletmecileri Khalid Hawashin ve ortağı Dr. Hisham Qaddoumi, Osman Yaşar ile uzun süre sohbet ettikten sonra, Yaşar’ın hayaline ortak olmak için Amerika kıtasındaki yatırımlarına ortak olma kararı aldılar ve sözleşme imzaladılar.
Amerika’da ki yatırımlarına büyük artıyla başlayacaklarını söyleyen OSES Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar, ‘Biz çiğköftenin hızlı yemek piyasasının en zirvesine yerleşeceğine olan inancımmızı sürdürüyoruz ve bu yolda yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız sözleşme gereği önce ABD’de bir fabrika kurarak Newyok’ta şubeler açacak ve bu zinciri hızla büyüteceğiz. Ardından Kanada’da Toronto’ya fabrika kurarak şubeler açarak hedefimiz doğrultusunda büyük bir adım atmış olacağız.
Amerika’da ki ortaklarımız gibi her kıtada yatırımlarımız destekleyecek, ortak olacak başarılı işadamları var. Çok yakın bir zamanda OSES bir dünya markası olacaktır. Bu konuda ki inancımız güçlenerek artıyor’ diyen Yaşar, yapılacak yatırımların bizzat başında olmak için Amerika’ya gitmeye hazırlandığını söyledi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top