ekonomi

Uzay Catering Sektörde ki Yükselişini Sürdürüyor.

Uzay Catering Sektörde ki Yükselişini Sürdürüyor.

İnşaat ve gıda sektöründe başarılara imza atmış olan Derya Grup,  Uzay Catering ile de  adından söz ettirmeye başladı. Usta ellerde kaliteli malzemelerle hazırlanan yemekler birçok firmanın tercih ettiği marka durumuna geldi.

Uzun yıllardır inşaat sektöründe Derya İnşaat olarak faaliyet gösteren firma, daha sonraki yıllarda gıda sektörüne adım atarak faaliyet yelpazesini genişletti. Her iki sektörde de başarılarını artıran firma Uzay Catering ile de başarı zincirini artırdı. 2014 Yılında faaliyete geçen Uzay Catering, kaliteli malzeme ile mahir elleri buluşturunca firma sektördeki yükselişini her yıl artırıp marka değerini yükseltiyor.

Bu başarının ardındaki isim Derya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Celal Tosun, bu süreci değerlendirdi. Tosun, “Derya firması olarak 1999 yıllarında otomotiv ve inşaat sektörlerinde faaliyete başlayıp, prensipleri ve müşteri memnuniyetini baz alarak, tanınan ve güvenilen bir firma haline geldi. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız çalışmalar firmamızı sektöründe büyüyen ve bölgede söz sahibi bir hale getirdi.  2012 Yılında gıda 2014 yıllarında da toplu yemek sektörüne atılan firmamız, bu sektörde de başarıya ulaşarak tercih edilen bir marka haline geldik.

Önceliğimiz titizlik ve insan sağlığıdır. Kullandığımız ürünlerin hepsi piyasanın en kaliteli markaları ve ürünleridir. Siz değerli dostlarımız mutfağımızı her hangi bir günde ve her hangi bir saatte habersiz gelip ziyaret edip, görebilirsiniz. Mutfağımız her zaman halkımıza açıktır.  Kesinlikle konserve ve hazır ürünlerin firmamızda tüketilmesi yasaktır.  Sebzeler her zaman taze, et ürünlerimiz ise  Çatalca’da bulunan çiftliğimizden haftalık İslami şartlarına uygun kesilerek firmamıza gelmektedir.  Yemeklerimizden kesinlikle katkı maddeleri yoktur. İddia ediyoruz firmanıza göndermiş olduğumuz yemekleri sadece personelleriniz değil, misafirlerinize de gönül rahatlığıyla ikram edebileceksiniz” …

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top