Genel

Uğur Arslan Sultangazilileri Coşturdu

haber1   Ramazan etkinlikleri kapsamında Sultangazi’de konser veren şair ve müzisyen Uğur Arslan büyük bir ilgi ve coşku ile izlendi…

Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında sanatçı Uğur Arslan konser verdi. Sultangazi Belediyesi’nin Atatürk Bulvarı üzerinde kurduğu çadırda konser veren Uğur Arslan ve orkestrası alkış yağmuruna tutuldu.

haber2

Uğur Arslan sahnede ‘Karagümrük yanıyor’ şarkısını okuduktan sonra yeni ve eski albümünden sevilen şiirler ve bu şiirlere ahenk katan şarkılar seslendirdi.

 

Sultangazililerin büyük bir beğenisini kazanan Uğur Arslan 6 yıldır ekranlarda olan ‘Su gibi’ programının sona erdiğini ve yeni dönemde ekranlara farklı bir programla hayranlarının karşısına çıkacağının müjdesini verdi. 6 yılda 275 çifti evlendirdiklerini söyleyen sanatçı Uğur Arslan’ın Sultangazi konseri büyük bir ilgi ve coşku ile izlendi.

haber3

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Arslan’ın konserini, çadırı dolduran iki bine yakın vatandaşın yanı sıra dışarıda kalan çok sayıda vatandaş sinevizyondan izledi.

 

Program sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger sanatçıya çiçek takdiminde bulundu.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top