Genel

Tüsiyad’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Tüm Sinoplu İşadamları Yardımlaşma Derneği(TÜSİYAD), Sultangazi halkının büyük çoğunluğunun oyunu alarak Sultangazi’yi 5 Yıl daha yönetme yetkisini alan Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı ziyaret etti.

Tüm Sinoplu İşadamları Yardımlaşma Derneği(TÜSİYAD), Sultangazi halkının büyük çoğunluğunun oyunu alarak Sultangazi’yi 5 Yıl daha yönetme yetkisini alan Belediye Başkanı Cahit Altunay‘ı ziyaret etti.

Ziyaret’e Tüm Sinoplu İşadamları Yardımlaşma Derneği(TÜSİYAD) Genel Başkanı Mustafa Özalp, TÜSİYAD Genel Başkan Vekili Gazeteci Adil Yıldız,TÜSİYAD Genel Sekreteri Ertan Üstün ile Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Sinop’lu Ertan Öztürk katıldı.

sinopp_MG_2345-20140416

TÜSİYAD Genel Başkanı Mustafa Özalp yaptığı konuşmada Sultangazi Belediye Başkanını 30 Mart Seçimlerinden dolayı tebrik etti. TÜSİYAD’ın Faaliyetlerine kısaca değinen Özalp, “Sultangazi Belediye Meclisinde 5 yıl boyunca Meclis Üyesi olarak yer alacak olan Ertan Öztürk’ün her zaman yanındayız” dedi.

Belediye Başkanı Cahit Altunay yaptığı konuşmada ziyaretten dolayı TÜSİYAD’a teşekkür etti. Altunay “Ertan Öztürk dahil bütün Meclis Üyelerimiz ile Sultangazi İçin Sultangazi Halkı için durmadan çalışacağız” dedi.

sinopp_MG_2347-20140416

TÜSİYAD yönetimi Mart ayında yapmayı planladıkları programa Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı davet etti.

sinopp_MG_2348-20140416

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top