Türkiye

Heya Shoes Antalya Ayakkabı Fuarının da Gözdesi

12. Antalya Ayakkabı Saraciye ve Moda Fuarı’nda stant açan Heya Shoes fuarın gözde firmalarından biri oldu.

11- 13 Mayıs tarihleri arasında açık olan fuarın açılış kurdelesini İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Başkanı Güven Karaca, Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) Başkanı Berke İçten, TASD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yavuz Uçan, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) Başkanı Sait Vakkas Salıcı ve Eksposhoes Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Demir birlikte kestiler.

Bu yıl on ikincisi .düzenlenen fuara Arnavutluk, Azerbaycan, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Bulgaristan, Beyaz Rusya, Gürcistan, İsrail, İtalya, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Moldova, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün’den toplam 800 yabancı alıcı ziyaret ediyor.

Heya Shose Yönetim Kurulu başkanı ve TASD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yavuz Uçan yaptığı açıklamada, hızla büyüyen sektörümüz de büyük ihracat hedeflerimiz var. Her yıl artan ihracatımızın bu yılki hedefimiz 1,5 milyar doları yakalamak. 2025 yılında da 5 milyar dolara ulaşmaktır. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz’ dedi. Fuardan bekledikleri sonucu alacaklarını da belirten Uçar, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Heya Shoes’un da hedefinin ülke hedefiyle paralel olduğunu söyledi.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek