Sultangazi

Tüm Canbeylilerden Erdoğan’a Tam Destek

Tüm Canbeylilerden Erdoğan’a Tam Destek

 

Tüm Canbeylilerden Erdoğan’a Tam Destek

Tüm Canbeylilerden   erdogan-logo pusula istanbulTam Destek

 

Sultangazi Canbeyliler Derneği’ni ziyarete gelen AK Part iSultangazi İlçe Teşkilatı ile Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Canbeylilerden gördüğü ilgiyi twitter’den paylaştılar.
Yoğun olarak Adıyaman Gerger ve Kahta, Malatya Pütürge köyleri ile Konya’da yaşayan Türkiye’nin her bölgesinde ikamet eden Canbeylililer aşireti üyelerinin derneği olan Merkezi Sultançiftliği Mahallesi Ordu Caddesi’nde bulunan Tüm Canbeyliler Derneği’ni dün akşam Sulltangazi AK Parti ilçe teşkilatı ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek turu kapsamında ziyaret etti.
Ak Parti Sultangazi İlçe Başklan Yardımcısı ve Canbeyliler Dernek Başkanvekili Mehmet Kavak ‘ın sponsorluğu ve organizasyonunda gerçekleşen ziyeret dernek üyeleri tarafından yoğun ilgi gördü.

canbeyililer tam destek0085-IMG_6765
Programın sunuculuğunu Adıyamanlı sanatçı İbrahim Harikases yaptı. Katılımcıların takdiminin ardından kısa bir açılış konuşması yapan Mehmet Kavak ;Günlerdir Sultangazi sokaklarında vatandaşın nabzını yokladıklarını ve Sultangazi’nin Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak görmek istediğini söyledi. Tüm Canbeyliler derneğininde tercihini Erdoğan yönünde kullanacağını belirten Kavak, Adıyamanlıların da yerel seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de başbakanımızın yanında olacaklarına inanıyorum dedi.

canbeyililer tam destek0098-IMG_6786
Daha sonra bir selamlama konuşması yapan Canbeyliler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, misafirlerini selamlayarak hoş geldiniz dedi. Ramazan Bayramı sonrasıda dernek üyelerinin tatil için şehir dışında olmasına rağmen programa yoğun ilgi göstererek salonu dolduran katılımcılara teşekkür etti.

canbeyililer tam destek0012-_MG_6810
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise konuşmasında kardeşlik mesajları verdi. Altunay, 5 yılda yapılan hizmetlerden ve projelerden bahsederek, Adıyamanlıların kendisine yerel seçimlerde gösterdikleri ilgiyi Cumhurbaşkanlığı seçimi için de göstercekleri inancında olduğunu ve inşallah bu seçimde Sultangazi’nin isminin tüm Türkiye’de 1. Sırada çıktığını göreceğiz diyerek kendilerine gösterilen ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.

canbeyililer tam destek0032-_MG_6857
Son olarak söz alan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av.Murat Atım ise Sultangazi’ de nüfus olarak Adıyamanlıların 1. Sırada olduğunu ve 1. Sırada AK Partiye destek veren il olduğunu dile getirerek Canbeg dernek başkanı Abdulbaki Durmuş’un Sultangazililer ile Adıyamanlılar için faydalı işler yapan bir dernek başkanı olduğunu ifade ederek, Adıyamalıların AK Parti’ye gösterdikleri ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Program daha sonra  Sultangazi Adıyaman Harfhane Grubunun Seslendirdiği  türkülerle ve çiğköfte ikramı ile  devam etti.

fotogalerikalip2

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top