Sultangazi

Tüm Canbeylilerden Altunay ve Atım’a teşekkür plaketi

Tüm Canbeylilerden Altunay ve Atım’a teşekkür plaketi

Tüm Canbeyliler Derneği, dernek merkezinde düzenlediği programda Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı misafir ettiler. Atım ve Altunay’a bu güne kadar yaptıkları hizmetten dolayı plaketi veren Canbeyliler, İlçe kongresinde aday olmayacağını açıklayan mevcut Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Murat Atım’a veda edip teşekkür ettiler.

Sultangazi AK Parti İlçe Kongresine günler kala, mevcut başkan Av. Murat Atım kongrede aday olmayacağını açıklamıştı. İlçenin kurucu ilçe başkanı olan Atım’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etmek isteyen Tüm Canbeyliler Derneği dernek merkezinde bir program düzenleyerek teşekkür plaketi takdim ettiler.
Programa Tüm Canbeyliler Dernek üyelerinin yanı sıra, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Metin, Adıyaman Federasyonu Genel Sekreteri Mustafa Çingay, Adıyamanlı İşadamları Cumali Çakır, Şerafettin Ceylan, Ömer Yıldırım, İsmail Yıldırım, Abdurrahman Mete ve çok sayıda Adıyamanlı katıldı.
Programda bir selamlama konuşması yapan Tüm Canbeyliler Denek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Atım’ın ilçenin kurucu ilçe başkanı olduğunu ve bu güne kadar yaptığı çalışmalarla ilçenin gelişmesine ve birliğine büyük katkılar sunduğunu ifade etti. Sultangazi Beeldiye Başkanı Cahit Altunay gibi bir belediye başkanı, Murat Atım gibi bir ilçe başkanının Sultangazi için büyük avantaj olduğunuda belirten Durmuş, yapılan hizmetlerden dolayı misafirlerine teşekkür etti.
Programa Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile birlikte gelen İlçe Başkanı Murat Atım, bu güne kadar yaptığı çalışmalarda büyük destek gördüğü Adıyamanlılara teşekkür ederek, Adıyamanlıların ilçedeki önemine değindi. Bu nazik davetlerinden dolayı Tüm Canbeyliler Derneği üyeleri ve katılımcılara teşekkür eden Atım, gecemizi gündüzümüze katarak yaptığımız çalışmaların Sultangazililer tarafından takdir görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sultangazi Beldiye Başkanı Cahit Altunay’da dernek üyeleri ve katılımcılara teşekkkür ederek, Adıyamanlıların ilçeye kazandırdığı artıları anlattı. Belediyenin çalışmalarınada değinen Altunay, çalışmaların Sultangazililer tarafından takdir edilmesinin kendilerini motive ettiğini ve çalışma azimlerini artırdığını söyledi.
Konuşmaların ardından Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’a plaketini Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş verirken, İlçe Başkanı Murat Atım’a plaketini yardımcısı Mehmet Kavak takdim etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top