Güncel

Törende gergin anlar!

Anayasa Mahkemesinin kuruluşunun 52. yıldönümü töreninde, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile tokalaşmadı
Başbakan Erdoğan ile CHP lideri Kılıçdaroğlu ise seçim meydanlarında birbirlerine yönelik kullandıkları ağır ifadelerin ardından bugün tokalaştı.

Anayasa Mahkemesinin kuruluşunun 52. yıl dönümü vesilesiyle gerçekleştirilen törende devletin zirvesi hazır bulundu. Törende Twitter ve HSYK kararları için ‘Saygı duymuyorum’ diyen Başbakan Erdoğan ile Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ile ilk kez karşılaştı.

CEMİL ÇİÇEK, KILIÇDAROĞLU İLE TOKALAŞMADI

30 Mart yerel seçim sürecinde birbirlerine yönelik sert ifadeler kullanan Başbakan Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da törende tokalaşması dikkat çekti. Ali Babacan ve Cemil Çiçek’in de katıldığı törende Erdoğan’ın ardından salona gelen Çiçek, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile tokalaşmadan yerine geçti.

KILIÇDAROĞLU VE ERDOĞAN EL ELE
Başbakan Erdoğan ile Kılıçdaroğlu, seçim meydanlarında birbirleri hakkında ağır sözler söylemişti. Bunlardan bazıları “Yüzüne dahi bakmam, selam bile vermem” şeklinde olmuştu. Seçimlerin ardından Anayasa Mahkemesi’nin 52. yaşı dolayısı ile yapılan törende karşılaşan ikili el sıkıştı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top