İstanbul'daki Adıyamanlılar

Toplantıdan Turnuvaya devam kararı çıktı

Toplantıdan Turnuvaya devam kararı çıktı

Gerger Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği  (GERSOY-DER) yönetim kurulu toplantısında  olaylar yüzünden ertelenen halı saha futbol turnuvasına devam kararı çıktı. Toplantı öncesi Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) Koordinatörü Yasemin Delibaş ile görüşen yönetim kurulu TOGEM’in Adıyaman ile ilgili çalışmalarına destek sözü verdi.

Gersoyder turnuvaya devam kararı aldıgerspyder (1)

Toplantı öncesinde Toplumsal Gelişim Merkezi Koordinatörü Yasemin Delibaş ve Adıyaman Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Şaşmaz ile görüşen GERSOY-DER Yönetim kurulu, TOGEM’in Adıyaman ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi aldılar.  TOGEM’in Adıyaman’da yaptığı çalışmalarına detsek sözü veren GERSOY-DER, çalışmalardan dolayı Adıyamanlılar adına teşekkür ettiler.

Gersoyder turnuvaya devam kararı aldıgerspyder (3)

GERSOY-DER’in geleneksel futbol turnuvası çıkan olaylar yüzünden ertelenmişti. Konuyu görüşmek için toplanan yönetim kurulu, turnuvaya devam kararı aldı.

Gersoyder turnuvaya devam kararı aldıgerspyder (2)

GERSOY-DER Başkanı Mahmut Özdemir toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “Düzenlemiş olduğumuz futbol turnuvasındaki olumsuzluklardan dolayı turnuvanın selameti açısından derneğimizin  ve futbol komisyonumuzun sıkıntılı  durumda kalmaması açısından GÖNAN SPOR turnuvadan çekilmiştir.

Bu duyarlı davranışından dolayı Gönan Spor takım başkanı Celal Aslan’ı ve Gönen sporlu futbolcularımıza teşekkür ederiz”

GERSOY-DER Halı Saha Futbol Turnuvası  31/06/2005 Pazar günü Başakşehir Başak Halı Saha tesislerinde saat 12:00’da başlayacak çeyrek final karşılaşmalarıyla devam ediyor.

Saat 12:00 Keferdiş-Gerger Barış

Yağmurlu-Aksan

Saat 13:00   Drakso-Aloman Gençlik

Lagin-Kaşyazı

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top