İstanbul'daki Adıyamanlılar

Teşikanlılar İftar Sofrasında Bir Araya Geldi

Teşikanlılar İftar Sofrasında Bir Araya Geldi 

Teşikan ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği 5. Geleneksel İftar Programını Adıyamanlılar Vakfı’nda gerçekleştirdi. Programa yoğun ilgi gösteren katılımcılar salonu doldurarak birlikte aynı sofrayı paylaşmanın güzelliğini yaşadılar.

Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Aziz Kelepçe ve ekibi programın sonuna kadar katılımcılarla ilgilenerek misafirperverlik örneği sergilediler.

İftar programına AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı H. Mehmet Baykurt, Saadet Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Tatar, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, Adıyamanlı STK temsilcileri ve Teşikanlılar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda bir selamlama konuşması yapan Teşikan ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Aziz Kelepçe, katılımcıları selamlayarak katılımlarından dolayı teşekkür etti. Derneğin faaliyetleri konusunda kısa bir bilgilendirmede bulunan Kelepçe, tüm İslam aleminin Ramazan bayramını kutlayarak Allah’tan hayırlar getirmesini diledi.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, H. Mehmet Baykurt, Saadet Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Tatar, bu güzel ortamda hemşehrileriyle birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Program iftar sonrasında ikramlar eşliğinde yapılan sohbetlerle sona erdi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top