Güncel

Tepki Çeken 1 Nisan Şakası

Tepki Çeken 1 Nisan Şakası

Tepki Çeken 1 Nisan Şakası

İzmir’in Torbalı ilçesinde yapılan 1 Nisan şakası pes dedirtti. Arkadaşının hayatını kaybettiğini sosyal paylaşım sitesine yazan genç kız büyük tepki çekti.

İzmir’in Torbalı ilçesinde yapılan 1 Nisan şakası bu kadar da olmaz dedirtti. İddiaya göre, Torbalı’da ikamet eden M.Ö. (19) isimli genç kız, en yakın arkadaşı S.Ç’nin (20) Urla ilçesinde trafik kazası geçirerek hayatını kaybettiğini sosyal paylaşım sitesi üzerinden duyurdu. Genç kızın fotoğrafını paylaşan M.Ö., ‘Hayallerimiz vardı’ notunu da ekledi.

ARKADAŞLARI ŞOKE OLDU

Haberi gören birçok ortak arkadaş ise şoke oldu. Kısa sürede İzmir’den ve ilçeden genç kızın duvarına taziye mesajları yağdı. Bazı kişiler de genç kızın ailesini arayarak başsağlığı diledi.

AİLE DUYDU SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Her şeyden habersiz olan aile ise, kızlarının öldüğü haberini duyunca sinir krizleri geçirdi. Bazı aile bireyleri durumu araştırdıklarında olayın 1 Nisan şakası olduğu anlaşıldı.

TEPKİLER ÜZERİNE SİLDİ

M.Ö. ise, aldığı tepkiler üzerine arkadaşının ölüm ilanını sosyal paylaşım sitesinden kaldırdı. Yaşanan bu olay iki genç kızın çevresinden de büyük tepki aldı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top