İstanbul'daki Adıyamanlılar

Taraksulular Kahvaltıda Buluştu

Taraksulular Kahvaltıda Buluştu

 

Adıyaman İli Gerger İlçesi Taraksu(Drakso)köyü yardımlaşma derneği üyeleri ve hemşehrileri ile kahvaltılı program düzenledi.

Merkezi Sultangazi 50. yıl mahallesi Ravza Camii yanında bulunan Adıyaman İli Gerger İlçesi Taraksu(Drakso)köyü yardımlaşma derneği 16 oğustos Pazar günü dernek merkezinde kahvaltılı bir program düzenledi .

trakso (21)

Programa Gergerliler Federasyonu Başkanı Av. Ali Acar Gergerli İş adamları  Emin Demir , Kemal Acar,Bahri Yılmaz, Mahmut Özarslan, Fayik Alak,Hüseyin Kılıç, Bedir Demir,Mahmut Çelik,Hanifi Alak,Adnan Kızıl,Ahmet Çetin İsmail Demir, Abdullah Demir ve  Draksolular katıldı.

Programın Sunuculuğunu Pusula İstanbul Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emin Doğan’ın yaptığı  Kahvaltının Gündeminde geçtiğimiz aylarda yapılan GERSOY-DER Futbol Turnuvasında finale kalan Draksospor  Aksanspor ile Bağcılar Stadında  güzel giden Final maçında son dakikalarda çıkan tatsız olaylardan dolayı İptal edilmişti.

Finali yapılmayan turnuvanın Sporcularına Drakso Köyü Başkanı Ahmet Alak  ve Yönetim kurulu üyeleri  Spor Komisyon Başkanı Mehmet Lütfü Çelik Başkanlığında  turnıuvaya destek olan işadamları ve basın mensuplarına  plaket ,Oyuncularına ise plaket ve Yarım Altın hediye edildi..

Kahvaltı sonrası karşılıklı sıcak muhabbetler devam ederken hatıra fotoğrafı çekilerek program sona erdi.

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top