Adıyaman'ın Enleri

Suphi Asiltürk Türkiye’de Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suphi Asiltürk Türkiye’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Adıyamanlı olan Asiltürk İstanbul, Ankara ve Adıyaman’da siyaset, sosyal hayat ve iş dünyasının tanınmış simaları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

CMR Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Asiltürk uzun yıllardır Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde aktif siyaset yapmakta. Geçtiğimiz yılarda  Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkan Yardımcısı olan Suphi Asiltürk Türkiye ziyaretinde siyaset, sosyal, ve iş dünyasının tanınmış isimleri ile bir araya geldi ve istişarelerde bulundu.

Asiltürk Ankara ziyaretine Anıtkabir ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabir ziyaretleriyle başladı.

AK Parti Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri Yakup Taş ve Fatih Toprak’ı ziyaret eden Asiltürk,  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye gündemi ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Adıyaman ziyaretinde Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti Adiyaman il başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman İl Meclis Üyesi Mehmet Can Erdoğan ile bir araya gelen Asiltürk hemşehrileriyle uzun süre sohbet etti.

İstanbul ziyaretinde Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun,  AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Ağır Ceza Yargıtay Eski Başkanı Feridun Bahşi, Başaksehirde Adıyamanlı Sanayici ve İş Adamları derneği kurucu başkanı Ömer Yıldırım, Medicine Hospital Halkla İlişkiler Sorumlusu Recep BoztemirFatih Şahsuvar Bey Mahallesi Muhtarı Murat Hakverdi,Gerger haber Abdurrahman kurtbey ile iftarda birararya gelerek hasbihal etti. ilk işe başladığı daha önce yaşadığı yer Sultangazide meslektaşı Adiyamanspor klub başkanı Sait Aybak’ı ve Av.Haci Orhan ziyaretinin ardından iftar sonrası arkadaşı Hüseyin barlas’ın yeni açtığı Mehrizade baklavada iftar sonrası Cumhurbaşkanı gazeteci Abdurrahman Cüneyt Fidancı,Sultangazi Galericiler Dernek Başkanı Mustafa Tosun,pusula İstanbul Gazetesi imtiyaz sahibi Emin Doğan ,işadamı Şaban Teklik Hemşehrileri ve dostlarıyla hasret gideren Asiltürk istişarelerine İstanbul’da da devem etti.

Mehrizade Baklava’da dostları ile bir araya gelen Asiltürk, gazeteciler Abdurrahman Kurtbey ve Emin Doğan ile de uzun süre sohbet etti ve iş ve siyaset hayatında yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top