Sultangazi

Sultangazi’nin Facebook’u Yayında !

Nette Sultangazi

Sultangazi’nin Facebook’u Yayında !

Sultangazi’nin Facebook’u Yayında ! Sultangazi’de 18 yaşında 3 girişimci genç Kurdukları “Nette Sultangazi” adlı Sosyal Paylaşım Platformu ile Bütün Sultangazi’yi bir sitede bir araya getirmeyi hedefliyor.

 

Yazılım ve tasarımı tamamen Türk kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hazırlanan Nette Sultangazi isimli sitede Twitter, Facebook ve Foursquare gibi sosyal paylaşım sitelerinde gerçekleştirilen her türlü işlem yapılabiliyor. Ayrıca Twitter’daki gibi 140 karakter sınırlaması bulunmayan sitede kullanıcılar iletilerini sınırsız yazıp, fotoğraf ve video paylaşımı yapabiliyorlar. Sitenin kurucularından Mustafa Karasu Gazetemize yaptığı açıklamada, “14 yaşından beri arkadaşlarım Furkan Kurt ve Ufuk Ak ile birlikte Yazılım ve Tasarım işleriyle uğraşıyoruz. Daha önce bir çok firmaya Web sitesi hazırladık. Arkadaşlarımla konuşurken Sultangazi’nin neden kendine özgü bir “Sosyal Paylaşım Platformu” olmasın diye düşündük ve harekete geçtik. Kısa bir zamanda sitemizi hazırlayarak aktif hale geçirdik 2 Gün gibi kısa bir süre olmasına karşın şu anda üye sayımız 200’ü geçmiş durumda. Tüm Sultangazilileri İlçe’nin İlk ve Tek Sosyal Paylaşım Platformu olan NetteSultangazi.net’e üye olmaya davet ediyorum. Biz Nette Sultangazi’yi kar etmek için değil Sultangazililere hizmet vermek için kurduk.” dedi.

 

 

Sultangazi’nin İlk ve Tek Sosyal Paylaşım Platformuna Üye Olmak İçin Tıklayınız.

Editörün Notu ; Bizde inceledik siteyi bir kaç ufak eksiği dışında gayet güzel ve Sultangazi’deki bu ihtiyaca cevap verebilecek site. Girişimci gençler çabalamış yapmış bize de takdir etmek düşer.

Haber ; Muhammed Işık

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top