Sultangazi

Sultangazili Ak Kadınlardan Erdoğan’a Tam Destek

Ak Parti Sultangazi Kadın Kollarından Erdoğan'a Tam Destek

Sultangazili Ak Kadınlardan Erdoğan’a Tam Destek

 

Sultangazili Ak Kadınlardan Erdoğan’a Tam Destek. Ak Parti Sultangazi Kadın Kolları, Seçim Çalışmalarının Başladığı ilk günden bu yana kapı kapı gezerek Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘a destek istiyor.

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığının yaklaşık 25 gün önce başlattığı Cumhurbaşkanlığı Seçim çalışmalarına destek vererek kadın seçmenler üzerinde çalışma yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen, İlçe Başkanvekili Suzan Dağlar Civan, Bayan Meclis Üyeleri ile İlçe Kadın Kolları Teşkilatı durmak bilmiyor.

Esnaf ziyaretlerinde İlçe Başkanı Av. Murat Atım‘ın her zaman yanında olan Ak Kadınlar, 06 Ağustos Perşembe günü düzenlenen Sevgi Yürüyüşüne adeta damga vurgu. 150 kişilik bir ekiple Sevgi Yürüyüşüne katılan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan ÖztürkmenBiz Ak Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Teşkilatı olarak her zaman Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın izinde ilerlemeye devam edeceğiz. İnşallah 10 Ağustos’ta Sultangazi’de bir rekora imza atacağız bunda kadınlarımız çok büyük bir öneme sahip. Burdan hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın kızı Berna Altunay‘da yürüyüş boyunca Ak Kadınlar ile beraberdi.

Foto / Haber ; Muhammed IŞIK

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top