Sultangazi

Sultangazi’de Saadet Akın Akın Geliyor

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar ve Meclis Üyesi Adayları, Gündüz “Sevgi Konvoyu” oluştururken gece ise “Fener Alayı” yürüyüşü düzenledi.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar, Saadet Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Adayları, Sultangazi İlçe Teşkilatı ve Gençlik Kollarıyla birlikte sevgi konvoyu oluşturdu.

Sevgi konvoyunun bugün ki adresi Cebeci, Sultançiftliği ve İsmetpaşa mahalleleri oldu. Cuma Namazının ardından Camii durağında toplanan Sevgi konvoyu Cebeci, Sultançifliği ve İsmetpaşa mahallelerini sokak sokak gezerek Sultangazi’de Milli Görüş Belediyeciliğinin egemen olması için destek istedi.

feneralayıpage

Saadet Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar Konvoy boyunca mahalle sakinleri ve esnafları selamlayarak karanfil dağıttı. 35’e yakın aracın katıldığı konvoy Akşam namazına kadar girmedik sokak bırakmadı.

feneralayıaraçlar

Akşam saat 20.00’da Cami Durağında ki Gençlik SKM’nin önünde buluşarak “fener alayı” düzenledi. Binlerce kişi “Fener Alayı” adlı gece yürüyüşünde 50. Yıl, Uğur Mumcu, Cebeci, İsmetpaşa ve Sultançiftliği Mahallelerinde yürüdü.

feneralayıfeneralayı

3 saat süren yürüyüş sırasında mahalleli vatandaşlar camlara çıkıp ve yürüyüşe katılarak Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Akpınar ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarına destek oldu. Hasan Akpınar yaptığı açıklamada “gördüğünüz gibi binlerce kişi ile saatlerdir mahalle mahalle yürüyoruz. bu yürüyüş aslında 30 mart’ta kazanacağımız zaferin bir kutlaması niteliğinde” dedi. Rakiplerinize söylemek istediğiniz birşey var mı sorusuna Akpınar,”biz ringte sadece Saadet Partisini Milli Görüş Belediyeciliğini görüyoruz. Zafer yakındır inşallah” dedi.

  VİDEO 1      Gönderi 
  VİDEO 2     Gönderi

Yürüyüşün sonunda konuşan Başkan Adayı Hasan Akpınar ” bizim logomuz kullanılarak bizim adımıza dün gece bizimle hiç bir alakası olmayan gazeteler dağıtılmış. Bu gece de dağıtabilirler o yüzden şimdi herkes kendi mahallesine gidip sabaha kadar devriye gezecek. Bu gazeteleri dağıtanları gören olursa Emniyet güçlerini ve bizleri haberdar etsin ki gerekli yasal işlemleri yapalım” dedi.

feneralayıfeneralayı2

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top