Sultangazi

Sultangazi’de Lezzetin “Doruk” Noktası !

5 Yıldır Rami’de faaliyet gösteren Doruk Restaurant’ın sahibi Murat Atbakıcı, Sultangazi’de 2. Şubesini hizmete açarak “Sultangazi’de Lezzetin Doruk Noktası Olacağız” dedi.

5 Yıldır Rami’de faaliyet gösteren Doruk Restaurant‘ın sahibi Murat Atbakıcı, Sultangazi Cami Durağında Öz Birlik Taksi Durağı karşısında 2. Şubesini hizmete açarak “Sultangazi’de Lezzetin Doruk Noktası Olacağız” dedi.

Aynı zamanda Ak Parti G.O.Paşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Murat Atbakıcı‘nın sahibi olduğu restaurant’ın açılışına; Ak Parti G.O.Paşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Belediyesi Başkan Yard. Mustafa Birinci, Ak Parti G.O.Paşa İlçe Başkan Yardımcıları ve ilçe Teşkilatı, Ak Parti Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topçu, Kağıthane Ak Parti İlçe Başk. Yard. Fatih Erdoğmuş, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Ertan Öztürk, G.O.P Belediyesi Meclis Üyesi Yakup Şentürk, 23. Dönem Milletvekili Kadir Tıngıroğlu, Sindef Eski Genel Başkanı Av. Timuçin Oğuz, Sindef Meclis Başkanı İbrahim Bektaş, Sindef Genel Sekr. Cihan Güneş, STK Temilsileri ile çok sayıda Sultangazili vatandaş katıldı.

Sinoplu İş Adamı Murat Atbakıcı İnşaat ve Matbaa sektöründe olduğu gibi Gıda sektöründe de Hizmet Anlayışından ödün vermeden Başta Sultangazi olmak üzere çevre İlçelerden vatandaşlara faaliyet göstermeye devam edeceklerini belirtti.

Daha sonra sırasıyla G.O.P Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Pirdal ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler.

İlçe Başkanı Pirdal konuşmasında “Murat bey gerek siyaseten geren ticareten işini her zaman düzgün bir şekilde yerine getiren çalışkan bir kardeşimiz. İnşallah komşu ilçemiz Sultangazi’de faaliyet’e geçirdiği bu restaurant ile adından sıkça zor ettirerek kalitesini ispatlayacaktır” dedi.

Sultangazi Belediye Başkanı Altunay ise konuşmasında “Murat kardeşim burayı önceden takip etmiş galiba çünkü bu bulunduğumuz alan Ramazan Ayının başlangıcı ile çokca hareketli bir yere dönüşecek. Gerek yakın olan Ramazan Çadırı ve Kitap Standlarımız, gerekse tam bu alanın önüne kurmayı düşündüğümüz ufak lunapark ile burada yaşanan insan yoğunluğu giderek artarak devam edecektir inşallah bu mekanda kendi payına düşen ilgi ve alakayı alacaktır. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kurdela kesildi. Kurdela kesimini Doruk Restauraunt’ın sahibi Murat Atbakıcı, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, G.O.P Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Pirdal ve Sultangazi Belediye Başk. Yard. Mustafa Birinci beraber gerçekleştirdiler.

Gün boyunca animasyon gösterilerinin yer aldığı açılışta, kurdela kesiminin ardından katılımcılara yemek ve tatlı ikramında bulunuldu.

Foto/Haber ; Muhammed IŞIK

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top