Sultangazi

Sultangazi’de Doping Skandalı

2 Günde 4 Seminer Programı düzenleyen Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı ve Yönetim Kurulu’nun Doping Maddesi kullandığı iddia edildi.

2 Günde 4 Seminer Programı düzenleyen Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı ve Yönetim Kurulu’nun Doping Maddesi kullandığı iddia edildi.

İddiaları reddeden Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit “Bu zamana kadar yaptığımız hiç bir program öncesinde veya sonrasında doping maddesi ya da enerji içeceği asla kullanmadık ve kullanmayacağız” dedi.

İsterseniz bir de biz doping iddialarına neden olan o 2 günü inceleyelim;

Varan 1 (14 Mayıs Çarşamba 10.00)

 

Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri “Radyo Buluşmaları” kapsamında “Umut Öztürk” ile buluştu. Okul’un konferans salonunda gerçekleşen program da Deneyimli Radyo Programcısı ve Yazar Umut Öztürk,  bu zamana kadar radyo programlarında yaşadığı anıları ve “ Şimdi Umudun Zamanı” adlı kitabını öğrencilere aktardı.

Varan 2(14 Mayıs Çarşamba 19.30)

 

“Medya Gençlik Buluşmaları” kapsamında Yeni Belediye Hizmet Binasında TRT Haber’in Usta Muhabirleri Köksal Gökçe ve Ali Artmaz Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu ile buluştu. Programa Sultangazi Belediyesi Basın Danışmanı Fazıl Ergüt’te katıldı. Gençlerin Medya ve Habercilik alanında ki sorularını yanıtlayan 2’li misafirperverliğinden dolayı Gençlik Meclisi Yönetimine teşekkür etti.

Varan 3(16 Mayıs Cuma 10.00)

 

Sultangazi Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri Radyo Buluşmaları kapsamında Radyo 7 Programcısı Umut Öztürk ile buluştu. Program yaklaşık 2 saat sürdü.

VARAN 4(16 Mayıs Cuma 17.00)

 

50.Yıl Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen, Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Görevlilerinin Katıldığı “Kariyer Planlama Eğitimi” yaklaşık 2 saat sürdü. Eğitim Boyunca YGS’ye  hazırlanan öğrenciler Meslekler ve Üniversite Bölümleri hakkında bilgilendirildi.

 

Bonus(16 Mayıs Cuma 15.00)

 

7. Feshane Kastamonu Günleri”nde Stand açan Gençlik Meclisi, Standı ziyaret edenlere Sultangazi Gençlik Meclisi’ni ve Yapılan Faaliyetleri anlattı. Gençlik Meclisinin Feshane’de ki Standını Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger ve Sultangazi Belediye Meclis Üyesi İzzet Açıkgöz’de ziyaret etti.

Şimdi Gelelim asıl meseleye;

Aslında doping konusu tamamen işin esprisi ama yapılan faaliyetler ortada. akıllara Bu gençler bunu nasıl başarıyor ? sorusu geliyor. Nasıl yaptıklarını bilmem ama Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi Sultangazi’de Gençlik Alanında ki büyük boşluğu doldurduğu kesin. Boşuna Türkiye’nin En İyi Gençlik Meclisi Seçilmemişler diyor insan.

 

KADİR TOPBAŞ İLE SELFİE İÇİN TIKLAYINIZ

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top