Sultangazi

Sultangazi’de 23 Nisan Resepsiyonu

ultangazi Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Mimar Sinan Kent Ormanında Resepsiyon Düzenledi.

Sultangazi Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Mimar Sinan Kent Ormanında Resepsiyon Düzenledi.

Resepsiyon Programına Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir İle Sultangazi İlçe Protokolü Katıldı.

IMG_3801

Yemeğin ardından konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Konuşmasında “Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkmasıyla başlayıp, Kongrelerle devam eden kurtuluş mücadelemizin taçlandığı günde 23 Nisan 1920 yani meclisimizin açıldığı gündür.

Biz bu ulusal bayramlarımızda bir araya gelme geleneğimiz 5 yıldır sürdürüyoruz. Önceden kapalı mekanlarda düzenlediğimiz bu yemek programlarını Kent Ormanlarımızın açılmasıyla birlikte burada yapmaya başladık. İnşallah bundan sonra da böyle toplanmaya devam edeceğiz. Buraya gelip programımıza katılan eğitim camiamızın değerli mensuplarına teşekkür ediyorum. İnşallah rabbim bu bayramlar her zaman Neşe, Kardeşlik ve Birlik içinde kutlamayı nasip eder diyorum. Hepimizin ama özellikle de çocuklarımızın bayramını kutluyorum.”dedi.

IMG_3808

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top