Sultangazi

Sultangazi’de 1 Mayıs

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’de belediye çalışanları Mimar Sinan Kent Ormanı’nda biraraya geldi. Buradaki etkinlikte işçileri yalnız bırakmayan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Kardeşlik ve barış duygularıyla başta işçi, memurlar olmak üzere bütün milletimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” dedi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde belediye çalışanları bir araya geldi. Mimar Sinan Kent Ormanı’nda düzenlenen etkinlikte belediye çalışanları bir yandan piknik keyfi yaparken; diğer yandan müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

İşçileri yalnız bırakmayan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, bu coşkuya ortak oldu. Burada belediye çalışanlarına seslenen Başkan Altunay, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü; emeğin, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın adıdır” dedi.

Bu özel günün kardeşlik ve barış duygularıyla kutladıklarını ifade eden Başkan Altunay, “Başta işçi, memurlar olmak üzere bütün milletimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Etkinlikte ayrıca Belediye –İş sendikası Sultangazi Belediyesi Baş temsilcisi Ertan Yazıcı tarafından Başkan Altunay’a tablo hediye edildi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top