Sultangazi Saadet Aday Tanıtım Programı Düzenledi

Saadet Partisi Sultangazi İlçe teşkilatının Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlediği aday tanıtım programı miting havasında gerçekleştir.  Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar’ın da katıldığı programda Dürüst Başkan Dürüst Yönetim sloganıyla Milli Görüş belediyecilik anlayışı anlatıldı.

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda yapılan Saadet Partisi Aday tanıtım programına Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, Saadet Partisi İBB Başkan adayı Necdet Gökçınar, CHP Belediye Başkan adayı mimar Haluk Bozkurt,CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın, STK temsilcileri, muhtarlar, muhtar adayları ve partililer katıldı.

Miting havasında gerçekleşen tanıtım toplantısına yoğun ilgi gösteren katılımcılar salonu doldurdular.

Gecede bir selamlama konuşması yapan İlçe başkanı Osman Yıldızhan, dürüst bir siyaset anlayışıyla Dürüst Başkan Dürüst Yönetim sloganıyla meydanlarda olduklarını belirtti. Sultangazili adaylarla seçime girdiklerini belirten Yıldızhan Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin dedi.

Saadet Partisi İBB Başkan adayı Necdet Gökçınar, Milli Görüş anlayışına sahip olan dava arkadaşlarıyla çıktıkları bu yolda var güçleri ile çalışacaklarını ve İstanbul’da yeniden Milli Görüş belediyecilik yönetimini oluşturacaklarını belirtti. Biz bu davayı sadece kendimiz için değil, ülkemiz ve bütün dünyanın kurtuluşu için iktidara getirdiklerini söyleyen Gökçınar, hakkın, haklının yanında adil ve herkesi kardeş kabul eden bir anlayışa İstanbul’un nakus kaderinden kurtaracaklarını söyledi.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, Sultangazi’nin çok hizmete ihtiyacı olduğunu ve yapılan hizmetlerin yetersiz kaldığını belirtti. Adil bir düzen kuracaklarını söyleyen Aydoğan önce neler yapmayacaklarını söyledi. Rüşvet almayacak, yolsuzluk yapmayacaklarını ve israfı önleyeceklerini belirtti. Rüşvet alan da veren de melundur tabelasını belediyenin girişine asacaklarını ve her kese eşit hizmet edeceklerini söyledi. Belediyede yapılacak olan hizmet için başka adresler göstermeyeceklerini söyleyen Aydoğan, Gardiyan Devlet Değil Garson Devlet anlayışı ile vatandaşın hizmetinde olacağız.

Mahallelerde halk meclisleri kuracaklarını söyleyen Aydoğan, vatandaşın önceliğine göre hizmet verecek Halk meclislerinde halkımıza hesap vereceğiz dedi. Projelerinden bahseden Aydoğan, meclis üyesi adaylarını sahneye çağırarak kamu oyuna tanıttı. Sağlam bir kadroyla Sultangazi’yi yönetmeye geldiklerini söyleyen Aydoğan, Allah’tan hayırlı olanı nasip etmesini niyaz etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir