Sultangazi

Sultangazi Belediyesi Personeli İftarda Buluştu

Sultangazi Personeli İftarda Buluştu

Sultangazi  Belediyesi Personeli İftarda Buluştu

 

Sultangazi Personeli İftarda Buluştu. Sultangazi Belediyesi, Ramazan ayında personelini iftarda buluşturdu. Masal Kahramanları Parkı’nda düzenlenen iftar yemeğine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ile belediye çalışanları katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, çok güzel bir Ramazan geçirdiklerini söyledi. Kadir Gecesi’nin Ramazan ayının tacı olduğunu belirten Başkan Altunay, “Ramazan ayının en faziletli ve bereketlisi Kadir Gecesi’dir. Bu gecede Filistin’de kan ve gözyaşını yüreklerimizde hissedip dualar edeceğiz” dedi.

Belediye olarak her zaman mağdurların, mazlumların yanında olduklarını kaydeden Başkan Altunay, “Bosna Hersek’te sel mağdurlarına ulaştık. Van depreminde halkımızın desteği ile depremzedelerin yarasını sardık. Somali’ye tırlarla destek elimizi uzattık. Filistin için de aynı duyarlılığı göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Sultangazi’de yapılan eserlerde tüm çalışanlarının alın teri olduğuna vurgu yapan Başkan Altunay, şunları söyledi:

“Sultangazi’nin her yerinde yapılan çalışmalarda her birinizin emeği var. Her zaman yaptığımız işlerde doğru, dürüst olmak ve Sultangazi’nin gelişimini düşünmek zorundayız. Ramazanın bereketini paylaştığımız daha nice günlerde birada olmayı temenni ediyorum.”.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top