Sultangazi

Sultangazi Oto Galericilerden Emniyet Müdürlüğüne Araç Bağışı

Sultangazi Oto Galericiler Kooperatifi, devlet vatandaş el ele sloganını hayata geçirerek Sultangazi Emniyet Müdürlüğüne araç bağışında bulundu.

Sultangazi Emniyet müdürlüğünde düzenlenen ara teslim törenine Sultangazi Oto galericiler Kooperatifi Başkanı Mustafa Tosun, kooperatif üyeleri ve hayırsever iş adamları katıldı.

Sultangazi Emniyet Müdürü Turan Çelik’e aracı teslim eden Mustafa Tosun, ‘gecesini gündüzüne katan, halkın güvenlik ve huzurunu sağlayan emniyet gülerimize minnettarız. Burada yaptığımız araç bağışımızın önemi vatandaş ve devletin yan yana olduğudur. Bizler biliyoruz ki birlikte yapacağımız her çalışma daha huzurlu daha güvenilir bir Sultangazi’yi birlikte getirecektir’ dedi.

Sultangazi Emniyet Müdürü Turan Çelik, yapılan yardım ve duyarlılıktan dolayı başkan Mustafa Tosun nezdinde bütün hayırsever iş adamlarına teşekkür etti. Devletin güvenlik güçlerine her türlü desteği verdiğini ifade eden Çelik, önemli olan vatandaşın emniyet ile yan yana durmasıdır. Böylece bizlerde görevlerimizde başarıyı artıracak, vatandaşın huzur ve güvenliğini daha iyi seviyelere taşıyacağız’ dedi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top