Sultangazi

Sultangazi Kent Konseyi’nden 1300 Kişilik İftar

Sultangazi Kent Konseyi’nden 1300 Kişilik İftar

Dün akşam Sultangazi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Sultangazi Kent Konseyi Kadın Meclisinin Sahra Sultan Düğün Salonunda düzenlediği iftar programında yaklaşık 1300 kişi konuk edildi.

IMG_4550

İftara Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sultangazi belediye başkanı Cahit Altunay,Kent Konseyi Başkanı İmdat Kamacı, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Kadın Meclisi Başkanı Nurcan Öztürkmen, STK Temsilcileri, Muhtarlar, Gençlik Meclisi ve Kadın Meclisi üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sultangazi-Kent-Konseyi-İftar-YemeğiIMG_0900

Programın açılış konuşmasını yapan Sultangazi Kent Konseyi Başkanı İmdat Kamacı, Ramazan ayını tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Kamacı konuşmasında, Belediye Başkanı Cahit Altunay’a Sultangazi’ye yapmış olduğu hizmetlerden ve Kent Konseyi’ne verdiği desteklerden dolayı da teşekkür etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ise Kent Konseylerinin önemine dikkat çekerek, “Kent Konseyleri bulunduğu yerde güzel hizmetler veriyor. Sultangazi’de güzel hizmetler vermek için çalışıyor.” Dedi.

Sultangazi-Kent-Konseyi-İftar-YemeğiIMG_0884

Konuşmasında 7 Haziran genel seçimlerine ve seçim sonuçlarına da değinen Erdem, “Halkımızın verdiği karar bizim için doğru bir karardır. Ve halkımızın verdiği bu karara hepimiz saygı duymak zorundayız. Hepimiz samimi olarak bu neticeyi kabullenerek, programlarımızı ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmek zorundayız.  Seçimden sonra Ak Parti alınan sonuçların tahlillerini yapıyor. Neden böyle bir netice alındı? Daha neler yapmamız gerekirdi? Bunları ciddi bir şekilde masaya yatırıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Ak Parti’nin sorumlu bir parti olduğuna vurgu yapan Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Türkiye’yi iktidarsız bırakmamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Önümüzdeki hafta Salı veya Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hükümeti kurmak için, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu görevlendireceğini de sözlerine ekleyen Erdem, “Sayın Ahmet Davutoğlu partileri ziyaret ederek, en kısa zamanda Türkiye’yi bir hükümete kavuşturacak.” Diye konuştu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

To Top