İstanbul'daki Adıyamanlılar

Yılancı, Birlikte Daha Güçlü Projelere İmza Atacağız

Adıyaman Gönüllüleri Derneği aylık olağan toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.  2019’un değerlendirildiği toplantıda 16 Şubat Pazar günü Adıyamanlı STK’lar ile kahvaltıda bir araya gelme kararı alındı.

Merkezi Sultangazi Esentepe Mahallesinde bulunan Adıyaman Gönüllüleri Derneği yönetimi Nihat Yılancı başkanlığında bir araya geldi. Aylık olağan toplantılarını gerçekleştiren Adıyaman Gönüllüleri yönetimi 2019 yılının değerlendirmesini yaptı.

Adıyaman Gönüllüleri Dernek Başkanı Nihat Yılancı yaptığı açılış konuşmasında, 2019 yılında yapılan faaliyetlerden söz etti. Birlik ve beraberliği pekiştirmek ve birlikte daha güçlü projelere imza atmak hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden Yılancı, 2020 yılı için yol haritasını çizmek için katılımcılarla istişarede bulundu.

Yapılacak projeler hakkında görüş ve temennilerini ileten yönetim kurulu üyeleri 16 Şubat Pazar günü dernek merkezinde düzenleyecekleri kahvaltılı toplantıda Adıyamanlı STK temsilcileri  ile bir araya gelme kararı alındı.

Yapılacak olan kahvaltılı toplantıda katılımcılar ile istişare ederek projeleri hayat geçirmek için iş birliğinde bulunulacak.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek