Foto-Galeri

Yayın Hayatımızın 7. Yılını Kutladık

Yayın Hayatımızın 7. Yılını Kutladık

 

2009 Yılında yayın hayatına başlayan Pusula İstanbul gazetemiz 7. kuruluş yıl dönümünü Sultangazi Belediyesi Sahra Düğün Salonu’nda yapılan muhteşem bir geceyle kutladık.

Sultangazi Belediyesi sahra Düğün Salonu’nda yapılan geceye iş, siyaset, spor, sanat ve sosyal yaşamın tanınmış simaları bir araya geldi.

Sunuculuğunu Tv program yapımcı ve sunucusu Yusuf Özpolat’ın yaptığı gecede bir selamlama konuşması yapan Pusula İstanbul Gazetesi Genel Yayın Müdürü Emin Doğan,”Bu mutlu günümüzde varlıklarıyla bizleri şereflendiren siz değerli katılımcılara canı gönülden teşekkür ediyorum hoş geldiniz.

Ülkemizde yaşanan bu terör olayları nedeniyle şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılara şifa ve bütün Türkiye’ye sabır diliyorum.

Mesleğimizi icra ederken bir çok kez bir araya gelip istişarelerde bulunuyoruz.  Gazetemizle ilgili yaptığımız haberlerde siz değerli hazirunun bölgemize yaptığı çalışmalara yer verip, toplum yararına gördüğümüz faaliyetleri halkımıza duyurmaya çalıştık. Bu haber leri yaparken her zaman objektif bir bakış açısıyla durumu değerlendirip, faydalı işlerin topluma örnek olacak davaranışların daha geniş kitlelere ulaşması için gayret gösterdik.

Hiç bir zaman şahsi menfaat peşnde koşmadık. Her zaman doğrunun yanında olup doğru şeyler yapmaya çalıştık. Gerek ilçemizde gerekse bölgemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının faalyetlerine yer vererek demokrasinin olmazsa olmazı olan STK’ların faaliyetlerini haberleştirerek katkı sunmaya çalıştık.

Bu mutlu günümüzde katılımlarınızla bizleri onurlandırdınız Hepinize huzurunuzda çok teşekkür ediyor yeniden hoş geldiniz diyorum.

Gecede bir selamlama konuşması yapan Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz katılımcıları selamlayarak, şehitler için Allah’tan rahmet, yaralılara şifa  diledi. İlçenin en saygın gazetelerinden birinin 7. Yılı kutlamalarında kıymetli katılımcılarla olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Uslanmaz, basının önemine değindi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, katılımcıları selamlayarak birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. 10 Aralıkta yapılan terör saldırısından dolayı bu tür gecelerin buruk geçtiğini ifade ederek şehitlere Allah’tan rahmet yaralılara şifalar, yakınlarına sabır diledi. Yakın zamanda yaşanan terör olaylarını hatırlatan Altunay ‘Bu gün burada Pusula İstanbul gazetemizin yayın hayatının 7. yılını kutluyoruz. Pusulayı okursanız Adıyaman’dan haber alırsınız, vakıflarımızdan derneklerimizden, iş adamlarımızdan, etkinliklerinden  Sultangazi hakkında bilgi alırsınız. Ben bu bakımdan gazeteci arkadaşımızı ikleli yayınından dolayı, her zaman yapıcı tutumundan dolayı ve verdiği emekten dolayı tebrik ediyor, teşekkür ediyorum. Allah gayretlerini artırsın Haber yapmak bu sayfaları doldurmak kolay değil. Büyük bir emek var. Başarılarının devamını diliyor, Allah yar ve yardımcıları olsun diyorum’ dedi.

Konuşmaların ardından Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği adına Başkan Yardımcısı Ahmet Süt, Pusula İstanbul Gazetesi Genel Yayın Müdürü Emin Doğan’a derneğe katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Gecede sahne alan ses sanatçıları Latif Doğan, Haydar Ulaş, Mustafa Yavuz, Yaman, Kahtalı Mustafa,   İbrahim Harikases, İbrahim Ocak, Kerim Can, İzzettin Aydoğan seslendirdiği eserlerle katılımcılar müzik ziyafeti sundular.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek