İstanbul

Wish More, Lüks ve Konforu Modern Dokunuşlarla Sunan Bir Şehir Oteli

Wish More Hotel Istanbul Basın Mensuplarına Tanıtıldı

Bayrampaşa’da hizmet veren Wish More Hotel Istanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt ve ekibi, bölgede yayın yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek işletme hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Hotelde düzenlenen kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla bir araya gelen Wish More Hotel Istanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt, davetlerine icabet eden basın mensuplarına teşekkür etti.

Kahvaltı sonrasında otel hakkında bilgilendirmede bulunan Akkurt, 2016 yılının ikinci yarısında hizmet vermeye  başladıklarını belirtti. 120 Milyon TL yatırımla açılan 5 yıldızlı otelin, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunduklarını belirtti.

Lüks ve konforu modern dokunuşlarla sunan bir şehir oteli

Daha sonra oteli basın mensuplarını gezdiren Akkurt, Lüks ve konforu modern dokunuşlarla sunan bir şehir oteli olduklarını ifade ederek farklı konseptleri içinde bulunduran otel hakkında detaylı bilgi verdi.

Konaklama ve toplantı olanakları

Otelde büyüklükleri 26 ile 97 metrekare arasında değişen, 29’u süit toplam 198 oda bulunuyor. Odaların tümü, tavandan tabana camları, beyaz ve antrasit renklerin hakim olduğu mobilyaları ve fonksiyonel mimari çözümleriyle ferah ve aydınlık mekanlar sunuyor.

Son teknolojiyle donatılmış, 3’ü gün ışığı alan toplam 7 toplantı odası, gerektiğinde ikiye bölünebilen 290 kişilik konferans salonu, 440 metrekare genişliğinde, 6,4 metre tavan yüksekliğine sahip kolonsuz balo salonu ve 640 metrekarelik açık hava etkinlik alanı da otel olanakları içerisinde yer alıyor.

Tazelenmek için

2.000 metrekare alana kurulu Fitness & SPA merkezinden otel misafirlerinin yanı sıra dışarıdan üyeler de yararlanabiliyor.

Burada yerli ve yabancı terapist ve spor koçlarının rehberliğinde, son teknoloji ekipmanlar eşliğinde egzersiz programlarının yanı sıra doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleri sunuluyor. 1.500 metrekarelik SPA kısmında, beş masaj odası yer alırken, Türk Hamamı, “Gelin Hamamı” gibi özel etkinlikler için de kullanılabiliyor.

Mükemmel konum

Kentin önemli noktalarına kolayca ulaşım sağlayan konumu ile de öne çıkan Wish More Hotel Istanbul, Kocatepe metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunurken, araçla da kentin ana ulaşım akslarına dakikalar içinde bağlanmak mümkün oluyor. Misafirler Atatürk Havalimanı, CNREXPO ve İstanbul Fuar Merkezi gibi noktalara, Maslak ve Şişli gibi iş merkezlerine, Taksim ve Tarihi Yarımada gibi kentin sembol bölgelerine 20 dakika gibi kısa süreler içinde rahatça ulaşabiliyor. Bayrampaşa Otobüs Terminali’ne bir kilometre olan otelin yanı başında, Forum İstanbul AVM yer alıyor.

Akkurt Wish More Hotel Istanbul olarak hedeflerinin Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri oluşturmayı ve otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonuyla faaliyet gösterdiklerini sözlerine ekledi.

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek