Sultangazi

Uslanmaz Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi

Uslanmaz Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi

Kayseri Vali Yardımcılığına atanan Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz onuruna Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen ve ilçe protokolünün katıldığı veda yemeğinde duygulu anlar yaşandı. Sultangazi’de çok mutlu olduğunu söyleyen Uslanmaz, tüm Sultangazililerden helallik istedi.

Kaymakam Ali Uslanmaz onuruna verilen veda yemeğine, AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan,  Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, İlçe Müftüsü Abdullah Yılmaz, , MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, BBP İlçe Başkanı Nail Gün, STK temsilcileri, muhtarlar, işadamları ve ilçenin kanaat önderleri katıldı.

Programda bir konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Uslanmaz’ın 4 yıllık Sultangazi Kaymakamlığı görevinde bütün ilçeyle uyum içerisinde başarılı bir yönetim sergilediğine şahit olduklarını ifade ederek, bu hizmetlerin her görev yerinde devam edeceğine canı gönülden inandığını söyledi ve Kayseri Vali Yardımcılığı görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.

Sultangazi Kaymakamı Ali, Uslanmaz, 4 yılık görev süresince  Sultangazi ve Sultasngazililerden memnun olduğunu ve bu memnuniyet inşallah karşılıklıdır dedi.

Sultangazi’de olmaktan hep mutlu olduğunu belirten Uslanmaz, görev süresince makamına gelen her kesi ayakta karşıladığını belirterek, Sultangazi için hizmet etmeye gayret gösterdiğini ifade etti.

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek