İstanbul'daki Adıyamanlılar

Tüm Canbeyliler’in Ankarada Başbakan İle Buluştu

Tüm Canbeyliler’in Ankarada Başbakan İle Buluştu

Abdulbaki Durmuş Başkanlığında Yürütülen Tüm Canbeyliler Derneği AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın daveti üzerine T.B.M.M ‘de Ak Parti grup toplantıısına katıldı.Çıkışta Başbakan Binali Yıldırım ile görüşerek derneğini tanıttı ve plaket taktim etti.

tum-canbeylilerin-ankarada-basbakan-ile-bulustu-15
Merkezi Sultangazi’de bulunan Tüm Canbeyliler Derneği Başkan Abdulbaki Durmuş üyeleri ve hemşehrileri ile birlikte AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın daveti üzerine T.B.M.M ‘de Ak Parti grup toplantıısına katıldı.

tum-canbeylilerin-ankarada-basbakan-ile-bulustu-37
Dünya Shotokan Karate Federasyonu Türkiye baskanı Zülfükar Yeşil,AK Parti Sultangazi İlçe Başkan yardımcısı Mehmet Kavak Yönetimden Osman Güllüer gruba eşlik etti.

tum-canbeylilerin-ankarada-basbakan-ile-bulustu-17
Grup toplantı sonrası AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal’ı beyle yemeğe gidildi ve Başbakan Yıldırım ile görüşülmesin de vesile oldu .Meclis Önünde  70 canbekli ile birlikte hatıra fotoğrafı cekildi plaket takdim edildi Canbeyliler derneğini tanıttı . hatıra fotğrafına Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma BetülŞahin de Katıldı.Sonrasında İstanbul Sultangazi’den Sorumlu Millet Vekili ve Adıyaman Milletvekili Hali İbrahim Fırat ile toplantı salonunda Sultangazi ve Adıyaman’ın sorunları ile ilgili istişarede bulunuldu çözüm konusunda öneriler getirildi

tum-canbeylilerin-ankarada-basbakan-ile-bulustu-69
.Canbeyliler Derneği Başkan Abdulbaki Durmuş eeşliğinde gün boyu bir çok milletvekili ve bakan ile görüşülerek derneğini tanıttı ve Mecli’se katılarak toplantıyı izledi

 

Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

çok içmek